Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánja, vagy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánja, vagy nem szereti már a férjem a szexet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 4-5 hónapban azt vettem észre, hogy nagyon eltávolodott, pedig érdemi változás nem történt nála, sem mentálisan, sem fizikálisan, vagy pedig ha igen, (amit kétlek) akkor nagyon jól titkolja.


A neten is az a sztereotipikus változata ennek a dolognak, hogy a nő kifogásokat keres, hogy ma éppen miért nem akar szeretkezni. Na, pont ilyen a férjem, csak éppen nem nő. Egyik napról a másikra történt kb decemberben. Nem tudom ezt hová tenni.


Szerintetek?



márc. 26. 21:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%
Öregszik. Fontosabb a mani, ezért sztahanov és elfárad mire odakerül a sor. Nyugi!
márc. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
26%
A napi rutin megöli a libidót. Változtass valamin
márc. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
32%

Azt megkell hagyni hogy a nők rendesen tönkre tudják ezt tenni.

A férfiak meg sokall érzékenyebbek minta nők, mégha nem is vallják be ezt , saját maguknak sem.

AZtán szép fokozatosan belefásul az ember és abszolút nem érdekli már utána ez a dolog.

A nők utána kapkodnak és próbálják helyre hozni, legtöbbször hiába.

márc. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
15%
Mert van szeretője.
márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
26%
Valószínűleg egy nulla vagy csak arról elfelejtesz írni
márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan is, hogy elmúlik a vonzalom. Velem is ez történt, nő létemre, egy idő után nem kívántam a pasim, de egyáltalán. Eleinte szuper volt a szex, utana ritkult aztan mar ha ritkan is volt, de jó volt, aztán már nem nedvesedtem csak nehezen, de vegul csak elélveztem, a végén már se nem nedvesedtem es se nem élveztem, es mar terhemre volt az egesz. Ha farkam lett volna nem állt volna. Hogy hogy jutottunk idáig, arról most nem írnák, de tévedett pár “apróságot”….
márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Na itt is megjelentek az incel kisfiúk, akik max Playboyból láttak női testet.. Szánalmas..😂😂🤦‍♀️. Na mindegy, szeretném megköszönni azoknak a férfiaknak, és nőknek is egyaránt, akik normális választ adtak, és az őszinte beszélgetésre helyezték a hangsúlyt! Megpróbálok vele kommunikálni őszintén, hogy mi ennek a problémának a gyökere!
márc. 27. 16:14
 18/25 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező: remélem, a végeredményről is beszálomsz, mert kíváncsi vagyok, hogy mire jutottatok! (A munka-stresszes hozzászóló voltam)
márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
88%

Jó lesz, majd megmondja, hogy sok a munkája es stresszelt es lehet hogy pont a háta közepére se kívánja a kerdezőt, de persze, nem fogja bevallani.

Ezek az őszinte kommunikációs, ülj le vele beszélni hozzászólók feje nem volt jól összerázva, hogy a zsuva amit a tévébe hallott a szappanoperákban, ülepedjen le.

Miert gondoljátok ti, akik az “őszinte beszélgetést” javasoljátok, hogy a férje nem tudja, hogy nem szexelnek már annyit? Hogy nem kívánja mar a feleségét? Most kell neki megmondani, hogy latom nem kívánsz. Meg ha szex is lesz a beszelgetésből az se oldja meg, a helyzet ugyanaz marad, vegul megint ritka lesz, 85%. Csak akkor majd a ferj megerőlteti magat esetleg es felállítja maganak a fürdőbe, es úgy jön ki, hogy kívánja a kerdezőt.

Mi a fene ez hany eves korosztaly ez a “ezt meg kell beszélni” tanácsot adó ?17

márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%

Szerintetek ti kommunikació fantaszták, mennyi az esély arra, hogy a férje elmondja őszintén, hogy hát nem kívánlak már?????

Sose fogja belátni, hivatkozik majd a munkahelyétől kezdve az aranyerére mindenre még arra is, hogy “azt hittem te nem akarod, nem akartalak zavarni “

márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!