Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánja, vagy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánja, vagy nem szereti már a férjem a szexet?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 4-5 hónapban azt vettem észre, hogy nagyon eltávolodott, pedig érdemi változás nem történt nála, sem mentálisan, sem fizikálisan, vagy pedig ha igen, (amit kétlek) akkor nagyon jól titkolja.


A neten is az a sztereotipikus változata ennek a dolognak, hogy a nő kifogásokat keres, hogy ma éppen miért nem akar szeretkezni. Na, pont ilyen a férjem, csak éppen nem nő. Egyik napról a másikra történt kb decemberben. Nem tudom ezt hová tenni.


Szerintetek?



márc. 26. 21:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint kommunikáció-fantaszta mondom, hogy be tud válni. Nem azonnal lesz szex. De elindít egy folyamatot (vagy szétválás, vagy újra összemelegedés). Mindkettő jobb az poshadt víznél.

Inkább visszakérdezek: ti mint kommunikáció-ellenesek, miből gondoljátok, hogy a hazudozás, meg a téma kerülgetése a megoldás?

Sokszor egy borozás/pálinkázás közbeni beszélgetés a feleségemmel többet használ, mint két heti hallgatás. Mert ha tudom mi a baja, akkor tudok rá reagálni.

márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én is kommunikáció párti vagyok, ne érts félre, de bizonyos témák esetében az őszinteség sokszor kizárt. Es ilyenkor az ember kell használja a logikáját, tapasztalatát, “merjen” látni, ne hazudjon önmagának. Lehet többre megy így.
márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

22. Az őszinte beszédet nem csak elmondani nehéz, meghallgatni is tudni kell.

Na ehhez kell két valóban felnőtt ember.

(21. voltam)

márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, amit mondtam
márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
jo lenne tudni hogy van-e gyerekuk es a ferfi bent volt e a szulesnel?
ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!