Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már kellemetlenséged...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kellemetlenséged szeretővel a szex miatt?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok hogy isteni a szex vele, csak néha már sok a nő picit. Hívogat hogy nagyon kíván, üzeneteket küld sokat stb...Voltál már vagy most jelenleg is vagy ilyen helyzetben?

márc. 27. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt már ilyen. Igazából hiába volt megbeszélve ,hogy csak szex van. Egy idő után folyamatosan keresett és jött a lakáshoz. Félre értés ne essék nem volt akkor senkim. Nem is akartam. Aztán volt szituáció mikor csaj volt nálam akivel randizni kezdtünk. Nyilván jeleztem neki,hogy itt akkor hagyjuk abba. De volt hogy megjelent és mintha féltékeny lett volna és kérdőre vont. Nem volt jó érzés, és ezzel el is búcsúztam tőle. Megszakítottam vele minden kapcsolatot. Igazából csak ebből értett, a szép szóból nem.
márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajaj, volt, sőt úgy alakult, hogy úgy intézte, valahogy, de amúgy ha picit türelmesebb, mellette döntöttem volna, de ez a nyomulás nem tetszett.
márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt soha :(
márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A csajtól függ. Még jó is lehet..
márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Tiszteletben tartjuk egymás magán életét!
márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem mert sajnos még nem volt szeretoőm.
márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!