Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fura lenne, ha azt kérném a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura lenne, ha azt kérném a csajomtól, hogy álljon négykézláb és tegyen úgy, mintha kutya volna?

Figyelt kérdés
Nyakörvet ráadom a nyakára, megsétáltatom és ha jól viselkedik, akkor seggbe kúrom! Ha meg rossz kiskutyus lesz, akkor egy pálcával rácsapok a seggére!

márc. 28. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Vau! 🐶
márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tőle kellene megkérdezni, hogy oké-e az ilyen szerepjáték. Ha igen, akkor csak rátok tartozik. Ha nem, akkor viszont bajos.


Számomra viszont fura, igen.


F

márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez rajtatok áll.


Én is dugtam csajt 4kézláb, volt akin még nyakörv is volt, de nem kellett kutyának éreznie magát, kutyaként viselkedni :D

Ki tudja, talán a blökit is dugod titokban, ha erre gerjedsz :D

márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén kiváncsi vagyok hogyan tervezek ezzel előállni nála🤔. Folgalmazod már a mondatokat😱?
márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a furcsa, hogy vadidegenektől kérdezed, hogy a saját "csajod" hogyan reagálna erre.


Vérmérsékletétől függően lehet, hogy átmenne ilyen kutyába, és a végén te lennél segg.be k.úrva felcsatolható pénisszel kutya pózban:


(A videó nem 18 karikás)


https://www.youtube.com/watch?v=9JplctXH0kM

márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csajod kérdezd meg. Ha az viszont nincs és más nőket próbálsz ezzel zaklatni akkor csak kiröhögnek 😂 Aki nem szubmisszív az nem érti mi ebben a jó, aki meg az, az azért tenné meg herótjuk van a műdomocskáktól 😂
márc. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen , eléggé fura lenne .
márc. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sub csajokat erre simán rá lehet venni.
márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!