Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi a Budapesti lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a Budapesti lakásos prostik ára most nagyáltalánosságban?

Figyelt kérdés

márc. 29. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Alja 20-30 egy óra.

Innen felfelé mennek az árak.

30-40 az átlagos.

50 fölött már luxus van.

márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

2017-ben amikor voltam, akkor 12 volt egy csaj akinél voltam (full átlagos), 2019-ben meg 20.


Komolyan még ma is vannak 20-30-ért?


Azt hittem, hogy 60 körül van az átlag.

márc. 29. 23:25
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Héten voltam, 30k volt a csaj
márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
30k mi? Egy óra? Egy dugás? Vagy mi?
márc. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
szerintem ez a 30 is sok bár én vidéki vagyok.
márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
ja 30 is is sok bár attól függ ha csak félévente évente mész akkor belefér b átlag fizuból is persze akkor már nem 1-2 óra min 3 100 körüli összeg 1-2 extra ha olyan de esetleg még az 50 is bele férhet 2 órára de ez ahhoz vezet hogy csak ritkán teheted meg. Az a durva hogy jó sok nő meg él ebből sőt sokkal jobban mint egy átlagos pasi vagy akár egy diplomás.
márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Rettentően felmentek az árak. De úgy néz ki nem gond, sokan jól keresnek és kipengetik.

Én már jó ideje kevesebbet járok, inkább meg erőltetem magam és felszedek valakit. Pedig az előbbi utat még mindig jobban kedvelem.

márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És milyen árak lehetnek a szemétégetőnél, kamaraerdei úton stb? Tehát utcai lányoknál?
márc. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
kíváncsiság engem is érdekelne bár nem igazán vonzanak inkább lakásos ahol adottak a dolgok.
márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8.


Én soha nem voltam utcai lánynál, téged is óvva intelek ettől.


Ott nem egy óráért fizetsz amúgy, hanem egy minél gyorsabb menetért, 5-10-15 percélrt. Ha így nézzük drágább mint egy lakásos.


De amúgy nekik nincsenek konkrét áraik, hanem annyit mondanak amennyit kinéznek belőled pl. az öltözködésed alapján.

márc. 30. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!