Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi a Budapesti lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a Budapesti lakásos prostik ára most nagyáltalánosságban?

Figyelt kérdés

márc. 29. 23:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Pl. a szabadkai úton mentem már el gyalog, este. Oda jött hozzám 4 lány (általában mostmár csak 1-2 szokott kint lenni, ez már 2 éve volt) és ajálngatták a “szaxit” de amikor mondtam hogy nem, akkor azzal jöttek hogy pedig “milyen olcsó”. Szóval képlékenyebbek az árak az utcán.
márc. 30. 11:13
 12/18 A kérdező kommentje:

Azért az árak szerintem más téren sokkal jobban kilőttek mint a prostik ára, ha tényleg csak 30/óra.


Ha nem követték le az inflációt az áraikkal, akkor a keresetük reál értéke rosszabb mint évekkel ezelőtt.


Talán ezért tűnt el arról a bizonyos oldalról jópár régi és megbízható hirdető?

márc. 30. 11:22
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

ember 1 nap alatt min 100 ezret megkeresnek vagy többet én volt hogy 3 órára hagytam ott ennyit és min 1 órát beszélgettünk szóval nem sajnálom őket.

ja és én átlag fizuból lemondások árán voltam.

márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én se sajnálom őket, így is jól tudnak keresni, ha akarnak… Csak érdekesnek tartom, hogy valamennyit csökkent az életszínvonaluk az elmúlt 15 évhez képest (már ha tényleg így van, de én elég sok jelét látom ennek, persze tévedhetek is).
márc. 30. 13:36
 15/18 anonim ***** válasza:

kíváncsiság miben csökkent és mihez képest?

Nem akarok ellenségesen hozzá állni én csak a saját szemszögemből látom hogy 2 nap alatt keresnek annyit mint én 1 hónap alatt és kényelmesen, oké biztos vannak rosszabb napok és amikor rosszabb vendégek vannak de én pl eléggé félénk vagyok alig érek hozzájuk jó persze azért ami kell az kell de ők irányítanak én csak kérek és örülök ha kapok valamit.

márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hát az élelmiszer árakhoz képest pl.


A mirelit pizzák 5 éve 600 meg 800 forintba kerültek.

Ma meg 1800-2500.


Ez többszáz százalékos növekedés, míg 20.000 forinthoz képest a 30.000 forint csak 50 százalékos növekedés.


Nyílván ez egy komolytalan példa, csak mondtam valamit aminek éppen tudom az akkori meg mostani árat…


A prostik magukhoz képest keresnek rosszabbul. Nem az átlaghoz képest… Pontosabban ahogyan már mondtam, a pénzük reálértéke csökkent és ezt biztos megérzik, mert Ők is a boltban vásárolnak.



Nyílván meg van az oka, hogy miért nem emeltek annyit, ami elköveti az inflációt, valószínűleg csak nagyon kevés vendégük maradna.

márc. 30. 15:42
 17/18 A kérdező kommentje:
Leköveti *
márc. 30. 15:43
 18/18 anonim ***** válasza:

ez érthető és a példa is jó de az én példám keresek 300-at egy hónapra

ha komolyan együtt akarok lenni egy nővel rendesen tisztálkodni nem sietni és 2 alkalommal elmenni beszélgetni szóval nem az hogy sietni persze azt is lehetne hogy oké akkor pucsítás stb és had menjen de az nekem olyan embertelen. Ezért min 2 óra az az 60 ezer az az 240 egy hónapra azt most nem számolom hogy sok lány a natúr franciáért 5-10 ezret is el kér vagy azért hogy újjazd őket persze nem durván én pl csak nagyon óvatosan és nem is sokáig pár perc és még egy 5-ös.

nah 240 ebből a rezsi ha valaha akarok saját házat akkor félre tenni jó lenne néha néha el menni 1-1 sörre az 1-2 barát szerűségemmel jó lenne egy jogsi kocsi. Vannak házi állataim azokat el látni min átlagos színvonalon. Ha veszek egy farmert min 10 ezer bemegyek a boltba pár dolog dezodor mosó por kaja 10 ezer simán elmegy észre se venni a kosárban.


Szóval én nem tudom elfogadni hogy ők konkrétan azért mert szét teszik jóval jobb élet színvonalon élnek min én valaha pontosabban azt nem tudom el fogadni hogy nem elég nekik ez. Ahogy mondtam ha csak napi 2 vendéget fogadnak 5 nap alatt meg van a 300 és akkor nem kelnek korán maguk döntik el kit mikor fogadnak. És ahogy észre vettem pl nekem kis mértem van és a csaj konkrétan telefonozott miközben én hátulról érted...ő meg a végén hogy oké vége kezdj el öltözni jaj bocsi csak ezt még bejezem. Nem mondom volt már nagyon jó élményem is és nincs bajom azzal hogy ennyibe kerülnek de ha 40-50 lenne akkor inkább nem megyek már csak elvből sem. Ez így még oké valahogy megoldható egy átlag embernek is lemondással de valamit valamiért. Nem tudom le jön-e mit akarok mondani én is a boltban vásárolok nekem is ugyan annyi minden de 1 hónapra kapok 300-at 6-kor már melózok folyamatos basztatás ő 2 vendég per nap és ugyan ott van. és ha van olyan balek mint én akkor 2-3 órát is marad oké elhiszem hogy nem olyan jó szop....ni vagy tűrni hogy du...gjanak de ha normális a pasi akkor nem hiszem hogy olyan nagy dolog. Legalább is akikkel eddig voltam nem tartották nagy dolognak.

Ja és voltam olyannal aki diplomás egy cégnél volt valami már nem emlékszem de valami jobb pozi és azt cserélte le erre mert jobban keres sokkal bőven mehet nyaralni 2 lakása van olyan autója hogy én csak vágyakozom rá és simán megteheti. Olyannal is volt aki közben rendesen melózik és néha be vállalja ha kedve van ő maga mondta hogy volt olyan nap amikor 1 havi fizuját megkereste közben neki is van 2. lakás amit ki ad. Szóval így akár tudják építgetni maguk és sima átlagos melós csajok is csinálják valameddig akár meló mellett is aztán meg csak élvezik az életet mert pl jön az albi.

Lehet ellenszenves vagyok így de nincs bajom ezzel csak azzal ha sajnálom kéne az élet színvonaluk. Miért hagyják sokan abba hát azért mert be vannak biztosítva és akár kezdhetek olyan életet amiben jól élnek és nem kell kockáztatni minimálisan sem. Vagy össze szedtek egy pasit aki akár gazdag is lehet. Szóval nekik annyi lehetőségül van soha senki nem mondja meg hogy mit csinált az előtt. pl sok orvos is így van vele valamikor olvastam is ilyen sztorit hogy simán kifizette a dolgait míg mások egész sokáig fizetik a hitelt.

márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!