Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nehéz számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nehéz számotokra hűségesnek lenni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Meglehetősen..
ápr. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen... Nem az én műfajom a monogaima
ápr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem. Akivel kapcsolatban vagyok ahhoz hűséges vagyok
ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit sem. Szeretem a páromat. Az exemmel amikor már öltük egymást sem mentem félre.
ápr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem, számomra ez az alapvető.
ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkiben ott a kis ördög és a kíváncsiság. Milyen lehet mással. Főleg ugye mikor szimpatikus az illető.

De nyilván itt az önmegtartóztatás a lényeg. Engedünk e a csábításnak vagy nem.

De mondjuk ezt így leegyszerűsíteni is elég érdekes. Az élet nem fekete és fehér azt tegyük hozzá.

ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Aki szeretne mással is k_rni, az minek megy bele komoly kapcsolatba?

Halálra van ítélve az ötlet, vagy talán jobb évekig/évtizedekig görcsölni? Milyen jó is így élni...

Esküszöm nem értem, innen is látszik, hogy azt sem tudjátok (akinek inge), hogy mit akartok.


F/31, dugópajtival. :)

ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Megkapok mindent amit elvárok. Mind lelkileg, mind testileg.

Akkor miért rúgnám fel egy fél órás afférért?

ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Abszolút nem nehéz. Eleve nagyon ritkán tetszik meg valaki, soha senkire nem néztem rá hogy "fu de szexi de megdugnám", szingliként se szexelgettem se ismerkedtem. Engem megnyugtat a gondolat hogy van kihez hazamenni, összebújni, és abszolút nem ijesztő hogy más pasi aki amúgy se érdekel kiesik.

Ez kapcsolatban faszán működik, a szingliségből viszont nehezen visz ki, hisz mindenki full érdektelen és kedvem sincs megismerni őket.

ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Annak érdekében, kérdező, hogy ne legyen ilyen gondod, neked kell tenni.Ébren tartani a szerelmet, ápolni a kapcsolatot, nem pedig a telefont buzerálni.
ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!