Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifejezetten kövér nők/lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten kövér nők/lányok,volt már olyan partneretek,akit a rajtatok lévő háj indított be?

Figyelt kérdés
Az extrém kövér nőket imádó férfiként érdeklődöm,hogy ez mennyire jellemző,gyakori.Arra is kíváncsi vagyok,hogy van-e olyan kövér nő,aki szereti,ha markolásszák,ölelgetik a háját?

ápr. 3. 09:49
 1/6 Lilluci27 ***** válasza:
igen
ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül.....És az utolsó kérdésemmel hogy vagy?
ápr. 3. 11:45
 3/6 Lilluci27 ***** válasza:
100%
szeretem
ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Örülök,mert a legtöbb nő letagadja,pedig nekem minden kövér partnerem élvezte.Szerintem szégyenlik,azért nem merik bevallani.
ápr. 3. 11:56
 5/6 Lilluci27 ***** válasza:
egy anonym fórumon szerintem lehet az ember őszinte.
ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek.De névvel is fel lehet vállalni,nem szégyen.Soha nem értettem,hogy miért szégyen ha egy nő kövér, s azt sem nekem miért kellene szégyenlenem,hogy vonzanak a hatalmas méretű nők.
ápr. 3. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!