Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mennyire befolyásolja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire befolyásolja a szexet, ha a partnereteknek nem túl vonzó és esztétikus mellei vannak?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom elégedetlen vagyok a melleimmel. A méretével nincs problémám, közepes/közepesnél valamivel nagyobbnak mondanám (85D). Nem vágyom sem kisebbre, sem nagyobbra. A formája, ami nagyon zavar. Hosszúkás, lefelé néző, nagyobb bimbó udvarral (talán mondható, hogy tubularis/csőmell). Szex közben nem takargatom magam, mert úgy gondolom a férfiaknak az elég zavaró lehet. pl. kiábrándítóbb lehet egy olyan nő, aki fizikálisan vonzó, de feszengő, szégyellős, mint egy kevésbé jó testi adottságokkal bíró nő, aki viszont odateszi magát és felszabadult. Szóval nem kell leimádkozni rólam a ruhát, szerintem nem látszik rajtam, hogy zavarna bármi is, felülírja, hogy próbálok arra koncentrálni, hogy élvezzem a szexet, de nem szívesen mutatom meg. Szerintem sokkal felszabadultabb és bevállalósabb lennék, ha szép és kívánatos melleim lennének. Elsősorban férfiak véleménye érdekelne, hogy egy ilyen adottságokkal "megáldott" nő milyen hatással van rátok, mennyire befolyásolja ez a szexet, érdekel-e ez titeket egyáltalán?

ápr. 3. 21:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem befolyásolt eddig. Összesen 23 nő mellét fogtam, nyaltam vagy mást csináltam vele. De sosem volt olyan, hogy ez miatt ne lett volna szex, vagy ne izgatott volna a nő.
ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar,a feszengés hamarabb.
ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem foglalkoznék vele, sőt, ha elmondanád nekem, direkt játszanék velük, akár egy lazább kapcsolatban is.
ápr. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyenek a melleim és én is ugyanígy nem feszengek szex közben :D az a baj, hogy mivel nagyok, ezért a nagy mellet szerető férfiakat vonzom be, akik gondolom azt hiszik, hogy szép, kerek mellek várják őket. Hát nem :D

Párom imádja őket és én is próbálom elfogadni. Megműttetni viszont nem műttetném, mivel ez vagyok én.

ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a többséghez.

A méretből, és a természetes állapotból is ered a formája.

Ez normális.

Hogy átlagos-e, az más kérdés, de semmiképp sem tartom zavarónak.

A műtéti beavatkozást én sem javasolnám, vagy támogatnám.

38/F

ápr. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik az ilyen mell
ápr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
a szeretőmnek is kb ilyen cicije lehet mint neked, pici picit lógós 3 gyereket szoptatott vele. nem zavar, a szex szuper. ezért is vagyunk együtt. na meg otthon nincs szex.
ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne parázz a melleiden.A teremtö ilyet adott,tehát tökéletes.Én mindenféle nöi mellet szeretek.Mindegyikben meglehet találni a szépet,csak úgy kell rá nézni.Melltartóban meg a lógó mell is jól mutat.
ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem zavarna
ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!