Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányra mennyi ideig kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányra mennyi ideig kell várni hogy odadja magát?

Figyelt kérdés
Csak elakarom venni neki megtapasztalni hogy milyen.

ápr. 7. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha ő szeret téged és úgy tekint rád, mint a nagy Ő-re, te meg csak arra vagy kíváncsi, hogy milyen a szűzhártyát átlyukasztani aztán lelépnél, akkor egy ********* vagy. Szerinted milyen emléke lesz az első szexről, meg milyen véleménye a szexről, fiúkról úgy általában?

A kiscsaj nem játék. Vegyel inkább egy gumibabát, cellux-szal ragaszd le a lyukát és azzal próbálkozz.

ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvánvalóan azért szűz még, mert egy füttyentésre ugrik bármelyik demegdugnálakmár pasinak nem?
ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Én 3 hét után beadtam a derekam, de utána otthagyott.

Azóta sem tudtam annyira elfelejteni hogy tovább lépjek és újra próbáljam.

ápr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen hozzáállással inkább hagyd békén.
ápr. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy ilyen hozzá állással neked inkább ne adja oda.
ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez lány függő nyilván. Én a volt menyasszonyomra 6 hónapig vártam. Míg megtörtént a dolog.

De csak erre a célra menj fel egy partner kereső oldalra ott biztosan találsz olyan lányokat akinek ez az elsődleges.

Ne játsz egy olyan lánnyal aki érzéseket táplál irántad. Minek átverni? Neked jól esne ha átvernének? Nem hiszem.

ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Ez leginkább csak rajtad mulik. Első barátnőm azt mondta legalább fél évig nem lehe szex. Aztán egy hónapon belül csináluk. Mondjuk hozzáteszem, hogy én nem akartam kihasználni


Ő viszont engem igen, és nem is szeretett (mint utóbb kiderült). Mindezek fényében nagyon jól teljesítettem

ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

hát ez tőle függ:D

én kb egy évig chatelgettem egy lánnyal, párszor talákoztunk, csók volt többdször is, de nem volt igazán aktív ismerkedéls, nem alakult párkapcsolat vagy hasonló, és 1 év után találkozni akart szilveszterkor, stéáltunk, akkor még csak nagyon halvány sejtésem volt, hogy mit akar, aztán mondta h menjünk fel hozzám, felmentünk, megtörtént, de nem volt annyira jó, elképesztően be volt feszülve, és nem tudtam oldani, de végülis megtörtént nehezen.

Ő szerintem nem elvből maradt szűz 25 évesen, csak nem találkozott olyannal akivel kölcsönös vonzalom lenne, nem volt csúnya, sem bombázó, egy erős közepes, csak nagyon furcsa gondokodása volt, vszleg ez volt a gátló tényező.


szóval mittudomén, attól függ hogy miért szűz még, mennyire vágyik rá, mennyire vonzoódik hozzád, milyen lehetőségei vannak még

ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Odaadja magát? Ott vagy eltévedve, hogy a szexet nem a nő "adja" a férfinak, hanem két egyenrangú fél között történok, oda-vissza.

Ezzel az erővel a férfi is "odaadhatja" magát.

ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Az a baj ez szülői nevelés kérdése is.

Mert valljuk be nem egyszer hangzanak el a mondatok

Ne add oda magad az elsőnek

Vagy ne add oda magad elsőre

Netán ne add oda magad az első alkalommal, várj vele egy kicsit.

ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!