Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony vékony férfiként azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony vékony férfiként azt a vágyamat, hogy nálam 8-10 centivel magasabb, relatíve izmos fizikumú nővel szexeljek, azt valóban csak pénzért van esélyem kiélni?

Figyelt kérdés
172 cm magas vagyok…

ápr. 8. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

ez inkább kor kérdése

ha 70 éves vagy akkor igen

ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát gondolom a nőn múlik, hogy bejösssz-e neki, illetve pénzért elvállal-e. Ha meg az a gond, hogy nem mersz kezdeményezni se, akkor sajna igen, fizetőssel ezt könnyebb megbeszélni.
ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

26 leszek.


Eddig 6 barátnőm volt és az összes esetben Ők kezdeményeztek, szóval szerintem elég jól nézhetek ki arcra, de sajnos én objektíven ezt nem tudom megítélni.


Viszont kb. ugyanúgy nézek ki mint 16 évesen, szerintem picit alacsony lehet a tesztóm. A dohányboltból ki szoktak küldeni, ha nincs nálam személyi (amúgy nem dohányzom).


Nekem most nagyon megtetszett egy edzőteremben edző lány, nem olyan mint egy profi testépítő nő (az azért már engem is taszít) de azért elég izmos és 180 centi. Csak 21 éves, de szerintem Ő is fiatalabbnak hisz engem. :/

ápr. 8. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Akkor barátom, lökd a lánynak a szöveged, ne itt koptasd az agyad, és latolgasd az esélyeid, hanem aktivizáld magad! Egyébként van olyan oldal, ahol igen csak lenne esélyed, kérdés hogy milyen beállítottságú vagy, és most értelemszerűen nem arra értem, hogy hetero vagy e, hanem hogy szub, switch, vagy domináns.
ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3: Egy próbát megér. Sőt lehet úgy lenne érdemes, hogy fokozatosan kipuhatolózod szabad-e a gazda. Egyből csak akkor hívd el meginni valamit, ha látod, hogy nagyon örül a kezdeményezésednek. Gondolom a nevét is tudod, követed instán esetleg stb, ha tudod hány éves.


Az alapján amit leírtál külsővel nem lehet baj, a többi tényleg a lányon múlik, hogy neki mi szimpi, tudtok-e flörtölni stb.

ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Igen, nagyon pici esélyed van ingyérbe. Még ha nem kêne izmosnak lennie, vagy legalább magasnak nem kéne lennie.


De a kettő együtt ritka, és az is ritka hogy 180 centis csaj leálljon egy 172 centis faszival

ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

a magasság sztem nem probléma, viszont ha egy nő izmos akkor azért sokat tett, és szinte biztos hogy olyanhoz vonzódik, aki hasonlóan sokat tett a fizikumáért, egy girnyára nem fog ráizgulni.

Persze a kivétel erősíti a szabályt, de megtalálni azt a 2 npőt a világon:D sok szerencsét

ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!