Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka hogy sok kövér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy sok kövér nőtől hallom azt hogy nem baj hogy kövérek meg senkinek nem akarnak tetszeni meg így érzik jól magukat stb de a férfiak mind azt mondják szeretnének lefogyni?

Figyelt kérdés
Közé ehet a szexualitáshoz?
ápr. 10. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg. Én férfi vagyok. És én is azt mondom, hogy szeretnék lefogyni.
ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az összes férfi ismerősöm aki kövér vagy molettebb mind azt mondja hogyy szeretne fogyni (az más kérdés hogy csinálja is e) viszont a nők mind azt mondják hogy hát nekik így jó meg elfogadják magukat stb
ápr. 10. 20:35
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a dagadt nő is bármikor kaphat férfit ha akar
ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát ebben lehet valami,
ápr. 10. 20:52
 5/19 A kérdező kommentje:
Lehet akkor csak ez az oka hogy nem gátolja őket a pasizásban?
ápr. 10. 20:56
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5, akkor lehet.
ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%
Gátolja őket is a pasizásba, mert a pasik 90%a is a sovány csajokra bukik ha teheti.
ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De akkor hogyan lehet hogy még is bármikor találnak szexpartnert?
ápr. 10. 21:33
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

8

Csak akkor találnak szexpartnert, ha épp nincs egy sovány csaj a társaságban, különben észre se veszik nemhogy a kövér nőket, de még a "formás" csajokat se.

ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Vagy az a helyzet hogy tényleg elfogadják magukat úgy ahogy vannak és őszintén tetszik nekik ahogy kinéznek, vagy az hogy nem tetszik nekik a külsejük de nem szeretnék ezt bevallani, maguk előtt sem. Vagy, harmadik opció az simán annyi hogy nem szeretnének belemenni a témába és emiatt kikerülő válaszként adják.

Nálam régen volt ilyen hogy egyébként minimális ismeretséggel szegezték nekem a témát, és kellemetlenül éreztem magam mert számomra túl személyes ahhoz hogy egy sima ismerőssel megosszam. Ilyenkor mondtam azt hogy jó nekem így, lerázásként meg ezt a választ nem kell bővebben kifejteni. Valamit mindenképpen mondanom kellett, mert nem akartam bunkónak tünni, ez tünt a legjobb megoldásnak.

ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!