Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik járnak prostituáltakhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik járnak prostituáltakhoz, volt valaha problémátok?

Figyelt kérdés

Tíz prostinál voltam eddig és ebből konkrétan egy pozitív élményem volt. A többi az vagy nem nézett ki olyan jól mint a képeken (photoshop), vagy átvert, vagy nem olyan volt a hozzáállása.

Ez így szokott lenni, vagy csak én fogtam ki rosszfajtákat?



ápr. 11. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Én a másik oldalról írok, nő vagyok, de drága kategória, puncsról találkozgattam pasikkal. Ők kb. ugyanarról számoltak be, mint te. A legtöbb nő köszönőviszonyban nincs a képeivel. 20 kg-val több, vagy 10 évvel öregebb, vagy az arcát filterezi a képeken felismerhetetlenre, vagy kancsal…én egy képemen se szerkesztek semmit, mondjuk nézek is ki olyan jól, hogy ne kelljen, de szerintem szánalmas a másikat így becsapni. Úgysem fognak ezek a pasik egy fillért sem fizetni, ha élőben egy bányarém áll előttük, csak az idejüket rabolja a csaj.


Én hozzáállásban is maximálisan adom a kedves, figyelmes, élvezkedőt, de ehhez hozzátartozik az is, hogy válogathatok és nem kell olyanokkal lefeküdnöm, akik nagyon nem jönnek be :D Az általad említett csajoknak meg gondolom napi szinten kell és nem hatszámjegyű összegekért, hanem 20-30 ezerért. Így én se lennék valami lelkes. A minőségért többet kell fizetned.

ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Magával szexel nem volt, de egy gonorrheát sikerült egyszer összeszednem.
ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát bezuhant a színvonal, a felhozatal 10-12 évvel ezelőtthöz képest. Akkor nagyon normális nagyon jó csajokat, (fiatalokat, önállóakat, intelligenseket) lehetett garmadával elérni a klasszik kvás weboldalakon 15e/óráért, mára szerintem oda költöztek fel az út mellől az ócska, stricik által futtatott nők, akiknél ez ipar meg lenyúlás. A prémium meg X-en és puncson adja magát borsos árakon.
ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Nem lenne gusztusom qrvával lenni, még gumival sem.

Ki tudja kivel volt előtte, milyen fertőzése van. Szerintem undorító.

Felfordul a gyomrom ha belegondolok hány férfi nemi szervét kapta be, és isten tudja hol milyen lyukban járt a pénisze ezelőtt.

Kíváncsiságból érdeklődtem pár ilyen nő felől és a fele simán bevállalja gumi nélkül is.

Csak a megfelelő összeget kell felkinálni és elnyerni a bizalmát.

Köszönöm én nem kérek belőlük.

Én már csak olyan nővel ismerkedek, akinek ismerem az előéletét, családját, barátait.

Vagy maximum olyannal aki nem alkalmikat keres.

Többek között ezért kedvelem a szűz nőket, ők biztos nem ilyen aberráltak.

ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 kamureg ***** válasza:
81%

Volt egy lány rendszeres kapcsolat hétvégenként, majd kaptam egy telefonhívást a Miskolci központi korházból, hogy jelentkezzek szifilisz szürésre ...

Én megúsztam a lányt viszont kezelték, nem lehetett kellemes .)

ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Köszönjük 4-es! Ismét gazdagabbak lettünk egy állásfoglalással.
ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

1: Az a baj, hogy ha az ember már beleélte magát és odament, akkor nem fogja csak úgy otthagyni. Én legalábbis sajnos mindig fizettem és megpróbáltam kihozni az aktusból a maximumot.

A puncsról még nem hallottam, talán vethetnék egy pillantást a profilodra ;)

ápr. 11. 09:39
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, hogy hogy kell prostituáltat keresni, prostituálttal beszélni, prostituálthoz menni. De kielégíteni ki tudnám.
ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

#4

Én csak arra térnék ki,hogy egy szűz nő sem biztosíték mindenre. Például az én volt menyasszonyom is szűz volt . De odalent. Előttem is voltak kapcsolatai, akiknél orál szex volt, kézimunka néha még anál is.

Szájon át is el lehet kapni betegségeket.

ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kamureg ***** válasza:
78%

Igen , nagyon kell vigyázni és a jó partnert meglelni

Aki beteg az beteg mérgező a vére a csókja ...

ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!