Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik járnak prostituáltakhoz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik járnak prostituáltakhoz, volt valaha problémátok?

Figyelt kérdés

Tíz prostinál voltam eddig és ebből konkrétan egy pozitív élményem volt. A többi az vagy nem nézett ki olyan jól mint a képeken (photoshop), vagy átvert, vagy nem olyan volt a hozzáállása.

Ez így szokott lenni, vagy csak én fogtam ki rosszfajtákat?



ápr. 11. 08:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
#7 ha 80-100 ezret kérne, azt biztos nem fogod kipengetni, ha nem is tetszik a csaj🤣
ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Volt problémám nem egyszer, de általában jó élményem volt. Mindig el kell olvasni, hogy mások mit írnak a lányról. Beszamolok.com-on mindenkiről lehet beszámolót írni, és láthatod, kiről írnak jókat és kiről rosszakat - bár tapasztalataim szerint az igénytelen, lehúzós, átverős lányok innen hamar kikopnak. Rosszlányokról csak ahhoz érdemes menni, akinek nincs elutasított (tehát negatív) értékelése, vagy legalább 15-20x annyi elfogadott van, mint elutasított. Aki nem engedi, hogy értékelést írjanak róla, az természetesen szintén felejtős.
ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Volt 1 alkalommal, kivették a pénzem amíg fürödtem,de feljelentés lett
ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Magyarországon rég voltam már olyan lánynál aki hirdetett, de már 2014-ben is gázos volt a színvonal, Budapesten is, és egy vidéki nagyvárosban is, az volt a meglepetés, ha a lány azt adta amit állított, sőt akkor még kedvesebb is volt mint amire számítottam. Sajnos belefutni már Nyugaton is belefut az ember nem színvonalas szolgáltatókba, itt is hazudnak életkorról, származásról, mondjuk itt szabályozott minden . Magyarországon utóljára akikkel voltam, nem hirdettek, és pár óra száz felett kezdődött, ők nem is voltak "profik" de nem vágtuk át egymást soha. Örülök az 1-es kommentjének, mert jó a másik felet is olvasni, és az is igaz, hogy senki nem köteles senkivel sem aktust lebonyolítani, csak sajnos ha "olyan" a lány, az ember inkább fizet, valamennyit ott van, nehogy egy verést kapjon, vagy volt már, hogy kisebb félreértés volt egy lánnyal, és utána éjjel kaptam egy telefont, hogy vigyázzak magamra és adjam meg a nőknek a tisztességet...
ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
Engem is lopott már meg prosti. Aztán volt mikor a dugás után napokig csípett mikor hūgyoztam, szerencsére elmúlt utána, nem tudom mi lehetett az oka. Egyszer meg olyan szaga volt és olyan nyálkás volt a pinája,mintha nem fürdött volna meg az előző hapsi után.
ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
Ez sajnos benne van a dologban amit leirtál, főleg azért mert egyre kevesebb a nem roma/csaló hirdető prosti. Nagyon rákaptak a pénzre, de dolgozni nem akarnak érte, tisztelet a kivételnek
ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
130 csajnál voltam, kb. olyan ritka volt, aki kövérebb volt, mint a képen. Az gyakoribb, hogy más csaj jön helyette. Sok csaj kedvetlenül csinálja.
ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szopatni megyek csak, dugni nem. 18-20 éves csajt választok, már telefonban egyeztetve a részleteket is. A helyszínen amelyik variál vagy nem az a csaj van ott én simán lelépek és viszlát.

Egyébként kb. 10-15%-ra tenném azt amikor valami ilyesmi helyzet állt elő. Pl. nem az a csaj fogadott aki a képen volt vagy az fogadott csak nem ért rá és egy láthatóan 40(!!) évvel idősebb nőt akart rámsózni. De olyan is volt akinek telefonban még sima ügy volt a tarkófogós szopatás szájbaélvezéssel felárért, de a helyszínen már csak a felár érdekelte, de sima gumis óvatos szopásért cserébe.

Az olyat nem éreztem problémának amikor a csaj próbálkozott de nem bírta bevenni a farkam a makkon túl. Azzal megbarátkoztam és úgy élveztem bele a szájába és értékeltem (bár ez sosem izgatott), hogy felár nélkül le is nyelte látványosan. Ő tényleg próbálkozott.

Szóval kérdező: van kellemetlen tapasztalat a világon, de ahogy te írod az nekem túl gyakori.

máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!