Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult olyan, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult olyan, hogy nem volt szex a pároddal és idegből azt kaptad el és dugtad meg akivel aznap beszélgetésbe elegyedtél?

Figyelt kérdés
Sokszor történik ilyen szituáció? Lehet akár véletlenek sorozata által is. Bevallanád utána otthon?

#kapcsolat #Szexelés hiánya miatt
ápr. 13. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Szex hiánya miatt simán megdugnád azt akivel pl annyit beszélsz akár, hogy "tessék, előre engedlek"?

Hát nőként nem tudom elképzelni ezt a szituációt, hogy pl egy vadidegen pasi előre enged a boltba befelé és miután kijöttünk akkor megyünk is szexelni, mert nála napok/hetek óta nem volt szex.

Akár itt akár privátban légyszi írd meg a kérdés kiírásának okát/történetét, hogy megértsem.

ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem olyan volt, hogy rendszeresen jártam egy csajhoz Avonért. Nem volt egy kifejezetten szépség, de baromi jó teste volt meg adott magára. Egyszer aztán úgy várt, hogy alig volt rajta valami és total beindított. Szexeltünk, igazából gondolom erre ment ki az egész. Pasija volt, valószínűleg nem kefélte.
ápr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves 1# ha itt nem érted akkor privátban sem fogod. Lásd 2# példáját! Ő értette. ;)
ápr. 13. 11:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Em
ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És miért nem 4#-es? Vagy melyik nem a sok közül?
ápr. 13. 11:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt.Ekkora agyatlan ösztönlény azért nem vagyok!

Hogy elkapjak valakit,akivel mondjuk beszélgetek,vagy ismerősök vagyunk.

Tök égő lenne rámásznom valakire,aki ismer.Ha meg nem ismer,még nagyobb gáz!!

Próbálok azért féfiként tartást mutatni,ha érted mire gondolok...

mert az mindig kifizetődőbb és sokkal jobb is az együttlét..

Persze nem állítom hogy nálam van a szent grál,csak leírtam hogy én személy szerint mit gondolok erről.Ennyi.

ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az infót 6#
ápr. 13. 15:16
 8/11 anonim válasza:
67%

Igen, 1x. Nem mondtam el.

És neked kérdező?

ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Miért nem mondtad el 8#? Szégyelni való?

Gyakran kevés a szex otthon. Nem volt rá még lehetőségem, hogy összejött volna egy ilyen. Érdekel, hogy mennyire gyakran fordul elő az ilyen.

ápr. 14. 06:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Privibe is le lehet írni? Nem akarok sok privatot
ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!