Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran jártok fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran jártok fizetős lányokhoz?

Figyelt kérdés
Kérném csak férfiak válaszoljanak.
ápr. 13. 19:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én direkt nem viszek semmi értéket, csak a pénzt viszem fel amennyit adni kell így nincs mit ellopni még ha akarna se.
ápr. 13. 21:51
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán. Profikat nem szeretem, amatőr csajt meg nehezen találok.40F
ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én leadom a rezsipénzt, aztán heti 4-5 alkalommal.
ápr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Heti 3x
ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a feleségem sugárra járt akkor naponta. Most csak kemo van neki hetente így csak hetente 1szer tudok.
ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Havi 1-2 alkalommal olyan 2017 és 2020 között. 19 éves voltam 2017-ben… Akkoriban nagyon sok jó és korrekt hirdető volt, főleg nálam idősebb nők.


2020 óta 6-7 alkalommal voltam csak, de mind csalódás volt és drága is. Van kb. 1700 hirdető asszem az országban, de hirdetés alapján én alig 20-ra mondanám rá, hogy korrekt és hogy megérheti vele… De abból is sok tőlem nagyon messze van, nem Pesten. Nekem meg nincs jogsim, időm is kevés… Vonatozással nem lenne vmi jó élmény, vagy túl korán érnék oda, vagy túl későn, stb.

De azért folyamatosan bújom az oldalt, egyszer csak javul a színvonal… Még biztos, hogy szeretnék még néhányat megdugni.

ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!