Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges fiatal szűz sráckén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges fiatal szűz srácként, szexet összehozni erről az oldalról?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, én szexeltem már egy szűz pasival innét
ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem lehetséges, nem egyszer olvastam már hogy egy-egy embernek Gyakoriról lett alkalmi, vagy hosszútávú kapcsolata.

Mondjuk azért legyél elővigyázatos a jelentkezőkkel, sok olyan ember van aki csak trollkodik, vagy éppen férfiként nőnek adja ki magát.

ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sikerült. Nem tudom manapság ez mennyire opció, de pár hónapja volt innen találkozóm és úgy néz ki mostanság is lesz.

Nem lehetetlen küldetés, bár szűzként jó kérdés.

ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehetséges.
ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Karesz 82 ***** válasza:
86%
Ez engem is érdekelne mivel még én is szűz vagyok Ha van valakinek kedve,privát üzenetben is megírhatja,hogy hogyan sikerült innen szexet összehoznia. Igaz,én már nem vagyok annyira fiatal. Jó lenne,ha valaki tudna segíteni.
ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
A lottó ötöst is meg lehet állítólag nyerni, de mégse hallottam olyanról akinek sikerült volna :D
ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Innen esélytelen, ne hidd el a fentieket. 99% kamus vagy meleg itt
ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak ha búza vagy.
ápr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Simán, fel se tűnt neki, hogy az vagyok, sőt állítólag még soha senki nem b**ta így meg. :D
ápr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Melegként sima dolog, csajként szintén. Én, mint pasi, nem lett meg, de igény volna rá. Elvileg másnak sikeresen megvolt.
ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!