Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30+os szűz nőt akarnátok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+os szűz nőt akarnátok vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem ronda, alakra vékony, arca átlagos...

Szégyen, nem bajlódnál vele, vagy épp örülnél?

Csók se volt soha.

Ja csak kalandnak akarja a nőt a férfi, ezt azért fontos megemlíteni, mert gondolom egy szeretett teljes kapcsolatban elfogadóbb a férfi.


ápr. 14. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel!

De ezt most ki írja kiről?

ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Beszélgettem egyszer egy sráccal aki azért nem akart lefeküdni, egy 27 éves szűz csajjal, mert nem akart volna vele bajlódni, meg nem érezte volna fairnek, hogy neki ez csak kaland és elveszi a szüzességét de komoly kapcsolatot nem akar.


De ez egy pali volt és nem hinném, hogy ez a jellemző, tuti van olyan aki meg kifejezetten izgulna ha ő vehetné el.


Mint szintén túlkoros szűz én úgy vagyok vele ha már ennyit vártam akkor jó lenne ha jelentene is valamit, szóval csak a szex miatt tuti nem akarnék egy átlagos szűz nővel lefeküdni.

ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Csak szexre? Alapvetően kortól függetlenül nem akarnék kalandozni szűz lánnyal, szimplán mert élvezetesebb tapasztaltabb emberekkel.

Ha több is lenne mögötte, akkor nem zavarna. Akkor úgyis lenne időnk összeszokni, és nekem is megérné a belefektetett energia.

ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Igazabol nem akadaly bar mielott barmi komoly alakulna en azert kideritenem hogy mi van a hatterben mert aki mentalisan is rendben van annal kizart hogy 30 eves kora elott ne talalt volna egy ferfit maganak, ha amugy meg csinos.


Volt egy ismerosom akinek kb 30 eves kora korul volt eloszor baratja. Nem csunya, kedves de tudom rola hogy volt depresszios korszaka, magara engedte otthon a gazt, felvagta az ereit es ez miatt korhazban is volt. Olyannal nem lennek aki ennyire instabil erzelmileg.


Ha csak kaland es ezt a no is elfogadja akkor nem akadaly ha szuz. Viszont ha hitegeted es a no azt gondolja hogy komolyan tervezel vele akkor nagyot fog bukni es ki tudja mit tesz. Volt mar pelda arra hogy a no kessel tamadt a ferfira, megcsonkitotta vagy valahogyan keresztbe tett neki.

ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavarna, elvárások nélkül, baráti alapon segítenék neki, ha csak túl akar esni rajta. Megbeszélnénk mit szeretne, vagy nem szeretne, hogyan akarja.
ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, imádom bevezetni az erotikába a partnerem.
ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te vagy ez a nő?
ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tetszene a szitu.
ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha megfog a személyisége, szimpatikus, lefeküdnék vele. Érzékien gyengéden venném el a szüzességét, hogy élvezze nagyon.
ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha választani lehet, akkor nem bajlódnék vele, csak ha tudom, hogy próbálkozni fog, tenni akar azért, hogy tanuljon. Akkor izgalmas lehet. A fütyim nagy, de igazából a szüzesség nem számít semmit ilyen tekintetben, ugyanannyira lesz szűk, mint egy nemszűz.
ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!