Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30+os szűz nőt akarnátok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+os szűz nőt akarnátok vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem ronda, alakra vékony, arca átlagos...

Szégyen, nem bajlódnál vele, vagy épp örülnél?

Csók se volt soha.

Ja csak kalandnak akarja a nőt a férfi, ezt azért fontos megemlíteni, mert gondolom egy szeretett teljes kapcsolatban elfogadóbb a férfi.


ápr. 14. 18:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok, úgyhogy szívesen "bajlódnék" vele. Talán mindkettőnknek könnyedség volna, hogy elvárások és feszültség nélkül tudnánk haladni.

28F

ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Attila8890 ***** válasza:

Egy szűz nő/làny abszolút èrdekelne

Szànnèk rà időt minden negatív cèlzàs nèlkül

ápr. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Attila8890 ***** válasza:
Semmi baj nincs vele kifejezetten szűz lànyt keresek magamnak
ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Elhajtott, ugyh meg tartogatom magam. :D

Koszonom az itteni anonim jelentkezokbol nem kerek...:D

Max elmegyek apacanak :D

ápr. 28. 20:35
 15/18 anonim ***** válasza:

ma 20:35

mondta, hogy miért hajtott el?


Ha már nem az igazit keresed akkor nem tök mindegy, hogy kivel veszted el?

ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amúgy én sem értem az ittenieket miért hajtja el..
ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Azt hiszem picit az agyára mentem... :)

Ugye bennem végig meg volt h hogy mondjam el, és elég ráakaszkodó lettem emiatt.:/ Majd közölte h van más nő. Én mondtam neki h számamomra sosem volt senki ilyen vonzó, dehát benyögte h ne ő legyen az első, de utána már azt h nem ő a megfelelő nekem. Szerintem nem akart velem kínlódni, pedig barátilag megtehette vna...mert eléggé bírom a pasit, gondolom félt h beleszeretek, de nem menne az ilyen könnyen azért, mármint beleszeretni:D

Akárki nem kell, nekem ő olyan tökéletes lett vna, ha utána csak barátok maradunk is, tudom sokan nem hisznek a nő férfi barátságba...hát így jártam, sajnálni nem kell. Maga a visszautasítás nem is fájt inkább h elvesztettem egy jófej emberkét.*_*

Köszi a válaszokat.

máj. 2. 18:30
 18/18 A kérdező kommentje:
*számomra
máj. 2. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!