Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire furcsa, hogy nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa, hogy nőként ilyesmire gerjedek? Ez is egy fétis és ha igen, hogy nevezik?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 2 éve. Amikor először együtt voltunk meglepett, hogy sehol, semennyire sem szőrteleníti magát, mert eddig akikkel voltam, mind borotválták a péniszük mellett a szőrt. Ő nem sőt, teljesen meg van hagyva neki és ez nekem nagyon elkezdett bejönni. Bele szoktam túrni előjátéknál, megcsavargatom és belemarkolok és meg is húzom, hogy szinte fáj neki és imádom nézni, hogy ettől feláll a farka. Ez mennyire beteg dolog? Eddig meg voltam győződve róla, hogy a szőr ott undorító, most meg már kifejezetten tetszik, sokszor szórakozásból is piszkálgatom neki, ha mellettem fekszik. Máshol is húzogatom a szőrét, a mellkasán, illetve a hasán azt a kis csíkot, de egyértelműen az alsó a kedvencem. Hogy hívják ez, ez valami szőrfétis? Különben jóképű, ápolt a barátom, tehát nem valami büdös, fogatlan hajléktalan, csak így meghagyja, mert nem szereti amikor nő és viszket neki. Fordítva is van ilyen, hogy egy férfi szereti, ha meg van hagyva kisebb/nagyobb szőr a nunuson?

ápr. 16. 20:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Én szeretem ha van a puncin.
ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Ja,és én sem szőrtelenítek.

Első voltam.

ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ezt tuti egy vén faszi írta...
ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-as nem vagyok sem vén, sem faszi. Tényleg, az miért lehet, hogyha meghúzom lent neki a szőrt és fáj is neki kicsit, mégis feláll a farka? A fájdalomra nem kellene inkább összehúzódnia?
ápr. 16. 20:57
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
tetszikk, negyvenes pasi vagyok, és nem szőrtelenítek, de tetszene egy ilyen játék..
ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
nem szőrfétis, csak odavagy a fickódért - így a rajta lévő szőrért is
ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen szőrös vagyok mindenhol. Még egyetlen barátnőm sem kifogásolta. F.
ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Hát en is nagyon meglepődnék, ha jelentkezne (még?) egy igazi nő, aki pontosan így van ezzel a szőr kérdéssel! :D

Noha én magam sem szőrtelenítek amúgy…

38/F

ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Beteg vagy, ez szőrfilia.
ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Undorító, de ha van gyomrod öklendezni a kihullott szőrtől, kedves egészségedre. S ne mondja senki, hogy de ott nem szokott szőr menni a szájába, mert az biztos hogy életébe nem vett a szájába bozontos ápolatlan (mert az az) f.szt a szájába!
ápr. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!