Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben ki a hibás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben ki a hibás?

Figyelt kérdés

Új párom van és sajnos én sem érzem hogy benne vagyok és ő sem érzi hogy én vagyok benne.

Szerintem a méretemmel nem lehet baj (12.5 cm) Szerintem ő a laza tág akiben harangozni lehet..


ápr. 17. 13:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez eléggé fiktív sztori. A tipikus az, hogy csaj már ruhás összebújásnál felméri a pasas szerszámát, és finoman leépíti, ha számára az nem megfelelő.
ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
10. Miért ki más lenne a hibás? Miért a férfi mindig....?
ápr. 17. 14:42
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
A csajod keressen egy vastagabb pasit, te meg húzogasd magadnak tovább. Jobb ötletem nincs.
ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne hibást keresni? Nem illetek össze méretben. Neki nagyobb kell, neked szükebb. Ennyi.

Ebben senki se hibás.

ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon védekező állásban vagy kérdező... Nekem feleségem egy magas velem kb 176 cm nekem 15,5 centi a farkam viszonylag vastag is, és éppen elégnek érzem. Néha még kicsit keveset is érzek belőle. De nem gondolnám hogy azért lenne mert ő túlságosan tág.
ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15. Hát ha orvosilag 10 cm a határ akkor bizony ő a tág...
ápr. 17. 15:20
 17/21 anonim ***** válasza:
71%

12 centi kicsi. Sőt nekem még a 15centi is mert szeretem érezni rendesen. Vagy ha már ekkora akkor legyen vastagabb. Akárhogyan is a nőt akarod hibásnak beállítani.

Honnan tudod hogy ő tág?

Nem gondolod hogy más pasinak meg tökeletes volt?

Ha ennyire ezt hajtod akkor nem kell vele együtt lenni.

Esetleg olyan pózokat keresni amiben érzitek egymást.

ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mester,nekem meg pont a harangozó kell.
ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#11 Fiktív szimpatikus nő 😁
ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
mosd ki akkor összemegy.
ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!