Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki a hibás ez esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibás ez esetben?

Figyelt kérdés

Összejössz valakivel, aki nagyon vonzó, de akiről objektíve nézve az elejétől kezdve sejthető, hogy nem egy hűséges típus (pl. rossz a híre, az ismerőseid figyelmeztettek, vagy csak egyszerűen érzed, sejted, hogy ez a helyzet, stb.). Te mégis belészeretsz, egy darabig együtt vagytok, majd az illető megcsal. Ez esetben ki inkább a hibás?


Másként röviden: ki a hibás, ha nőként beleszeretsz egy "rosszfiúba", vagy férfiként egy "rosszlányba"?


jan. 1. 18:14
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, ilyenkor egyértelműen a nő a hibás
Férfi vagyok, többnyire a nő a hibás, de bennem is van hiba
Férfi vagyok, szerintem 50-50
Férfi vagyok, többnyire én vagyok a hibás, de a nőben is van hiba
Férfi vagyok, én voltam a hülye, egyértelműen én vagyok a hibás
Nő vagyok, ilyenkor egyértelműen a nő a hibás
Nő vagyok, többnyire a férfi a hibás, de bennem is van hiba
Nő vagyok, szerintem 50-50
Nő vagyok, többnyire én vagyok a hibás, de a férfiben is van hiba
Nő vagyok, én voltam a hülye, egyértelműen én vagyok a hibás
10 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

A 6. opció helyesen...:

Nő vagyok, ilyenkor egyértelműen a FÉRFI a hibás

jan. 1. 18:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hibás a másik, mert megcsalt. Te csak a hülye vagy, mert tudtad hogy meg fog de nem foglalkoztál vele.
jan. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es korrekt.
jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ember hajt az országúton, és meglát egy kígyót, mozdulatlanul az úttest közepén. A fickó megállt, és látta, hogy a kígyó megsebesült. Ezért hazavitte, ápolta, meggyógyította. Amikor a kígyó fölépült, kinyitotta neki a bejárati ajtót, hogy elmehessen. Ahogy a csörgőkígyó kifelé tekergődzött, megmarta a lábán.

Mielőtt a méreg végzett volna vele, még odaszólt a kígyónak: “Befogadtalak, etettelek, meggyógyítottam a sebeidet, és most azzal fizetsz, hogy megmarsz?”

A kígyó megállt, és azt válaszolta: “Ez mind igaz. De mindeközben végig tudtad, hogy én kígyó vagyok.”


Egyértelműen a megcsaló fél a hibás. De neked se szabadott volna összejönnöd vele, és legfőképpen beleszeretned, ha sejtetted hogy ilyen.

jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szerelmes lesz valaki, azért nem lesz "hibás", mert ez nem tudatos döntés kérdése. Viszont, ha egy ilyen hűtlen emberrel összeáll, akkor ne csodálkozzon, hogy ha megcsalják.
jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy haverom még gimis koromban. Megtetszett neki egy társaságból egy lány. Na ő egy igazi rib.anc volt :D Minden pasiját csalta, minden buliban kavart valakivel még akkor is, ha foglalt volt. Én figyelmeztettem. Ennek hatására elbeszélgetett a csajjal, hogy csak akkor fog működni, ha ezzel leáll. Persze a lány megígért mindent. 6 hét után meg ment a sírás a srác részéről, hogy jaj megcsalta a csaj... HÁT MÉG JÓ :D Szerintem igenis a srác a hibás, de sokan védték, ha szóbakerült, hogy neeem, hát nem tehet róla, hogy rossz emberben bízott meg. Dehogynem :D
jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!