Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugnátok a fodrász lányt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugnátok a fodrász lányt?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akihez járok fodrászkodni és mindig olyan kihívóan öltözködik meg sokszor arra tereli a témát hogy milyen rég nem volt kapcsolata milyen nehéz párt találni meg mindig nevetgél ha ott vagyok. Mindig megkínál kávéval meg üdítővel meg szokta kérdezgetni hogy sietek-e valahova. Szerintetek ezek alapján bejövök neki? Aranyos csaj, de nagyon meg van hízva, elég merészen öltözködik, sokszor szerintem bugyi meg melltartó sincs rajta. Egy patront megérne de aztán meg lehet többet akarna tőlem.
ápr. 20. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is oda akarsz járni, inkább ne.
ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen úgy rád akaszkodik, hogy csak azt veszed észre már két gyerek is apának szólít.
ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Igen meg egyértelmű hogy ez felkérés keringőre
ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot szeretne?
ápr. 20. 16:11
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy patront megér neked, akkor hajrá. Akkor lenne csalódott, ha utána mint hajvágásért fizető vendéget elveszteni.
ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

Mekkora lóról beszélsz már haha.

Álmodozó.

Hívd el fagyizni, vagy ajánld fel, hogy megvárod munka után.

És nem lesz a válasza figyeld meg, mivel stabilan dugják minimum 3an.

Bocs hogy lehozlak a maxi keretedből, de a realitás ez.


Viszont ha van rutin, akkor ez sima ügy.

Vetítesz a melódról kicsit, mesélsz a kamu előző kapcsolatotodról, és hogy a te nőnek nem kell dolgoznia, mert eltartod.... Az ilyenek kajak megeszik. Már a kocsiban bekapja a f a szt, mint 1 autómat, aki erre van idomítva 14 éves korától. Aztán felviszed magadhoz medugod, utána kap egy finom vacsit és ki dobni se fogod tudni, meg odaadja neked minden pénzët, mert még soha az életben nem volt vele olyan kedves mint te.

ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Hát nem tudom én így 40-hez közel gyerektelenül még azzal a csajjal se jönnék össze aki bejön, mert volt egy szerelmem 28 évesen és az elmúlt 10 évben folyamatosan rajta jár az eszem, nem tudom elérni, de bármilyen új csajt megcsalnék azt tudom, nagyon érdekes, de nem megy semmi új kapcsolat, sőt nem is érdekel.
ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi döntsük el hogy megtöltsd el? Tudod mit? dugd meg.
ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, ha csak egy "patron" lenne neked, annak nem biztos hogy örülne.
ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Randira hívni, vagy flörtølni se mer a nővel a kérdező, nemhogy alfa férfiként elvigye randizni aztán megdugja, ébresztő.
ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!