Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként ez nagyon furcsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ez nagyon furcsa dolog? Perverznek számít?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon izgat a szopás, és szívesen csinálnám minél többet, persze nem akárkinek.


Szexuális élvezetet nyilván nem okoz, nem helyettesítené a szexet vagy a nyalást, de mégis azon kapom magam, hogy folyton csak ez jár a fejemben, akár napközben, munka alatt is. Akár viszonzás nélkül is hagynám egy nekem tetsző pasinak, hogy használja a számat, ahogyan csak akarja...


Ez lehet normális? Volt már más is így vele? Elmúlhat magától? Vagy el kéne mennem pszichológushoz, hogy helyre tegyem magamban a dolgokat?


(Nem ismerkedni akarok, és amúgy is túlsúlyos, csúnyácska harmincas nő vagyok, hogy megspóroljuk a felesleges privát üzeneteket...)



ápr. 25. 21:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen az ízlésed, nincs veled semmi gond!

Éld ki a vágyaidat! Egyszer élünk!

ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Lazy Lover ***** válasza:
90%
Ez természetes dolog szerintem semmi perverzség nincs benne
ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem furcsa dolog, csak figyelemhiányos vagy és arról álmodozol, hogy majd egy jó pasi felfigyel rád és te cserébe kielégíted, akár viszonzás nélkül. Semmi szükség a pszichológusra, teljesen egészséges dolog, hogy vágysz a figyelemre és persze a szexre egy neked tetsző pasival.
ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Paul Atreides ***** válasza:
90%
Szerintem normális, nincs benne semmi perverz vagy olyan dolog aminek el kellene múlnia.
ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sok pasi imádna téged!
ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
89%
Ez egyáltalán nem furcsa, vagy rossz dolog! Mindenkinek más jön be, és sokak szerint jobb adni, mint kapni ;)
ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Női standardok megint.

Pasik itt írogatják, hogy szétnyalnának csini csajokat csak ülnének az arcukra.

Ha egy nő szívesen orálozna a világ ribbancának érzi magát.

Szexre vágyni természetes, ahogy az is, hogy szeretnénk örömét okozni, nem kell frigid banyának lenni, csak mert a többi ezt várja tőled.

ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Csak valahogy úgy érzem, hogy ha rendben lennék a szexualitásommal, akkor arra is vágynék, hogy a pasi kielégítsen engem, nem csak arra, hogy én őt...


Szóval csak hogy értsétek, ha most itt állna előttem álmaim pasija, és bármit kérhetnék tőle, akkor azt kérném, hogy csak én csináljam neki szájjal, ő ne is érjen a puncimhoz. És nehéz mit kezdenem azzal, hogy olyan vágyaim vannak, amit tisztább pillanataimban én magam is bizarrnak érzek...

ápr. 25. 22:01
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
#8: Szerintem azért, mert nem tetszel önmagadnak, így nem is prioritás számodra, hogy álmaid pasija kielégítsen.
ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ebben semmi különös. Én bi pasi vagyok, mégis sokszor így érzem én is, úgyhogy megértelek. A kinézeted meg nem számít, ha úgy is csak ennyit akarsz, arra könnyen találhatsz neked tetsző pasikat.
ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!