Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csúnya nőt is megdugtok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya nőt is megdugtok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel több mint egy éven keresztül alkalomszerűen szex miatt talalkoztunk.

Kb havonta 1x ,max 2x de majdnem 1.5 éven keresztül.

A szex egész jó volt de rettenetesen hamar elment.

Egy aktus Kb 40 másodperc volt.


Többször megkerdeztem már hogy miért nem szeretne tőlem többet és azt válaszolta hogy a személyisegem miatt.

Majd kb 2 hete egy vita során azt mondta hogy azért nem akar velem lenni mert idézem " ki..aszott ronda " vagyok.


Ez rettenetesen bántott és kértem hogy kérjen bocsánatot.

Mindig gyanakodtam hogy nem a személyisegem a probléma mint ahogy állította hanem a külsőmmel nincs teljesen megelegedve.

Valószínűleg zavarja pár dolog rajtam. (Az arcom , mellem stb )


A bocsánatkérés során azt mondta hogy nem vagyok elég szép ahhoz hogy ea barátnője legyek,a személyisegemmel együtt meg kib..szott ronda vagyok.


Férfiak,tehát ha valaki nem igazan jön be,attól még havi 2x megdugjatok mert nincs más?


ápr. 27. 19:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

nem! aki nem tetszik, nem tudok rá begerjedni...


a szépség pedig relatív: aki nekem pl. gyönyörű, az egy barátomnak "elmegy" kategória

ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Azzal nem volt soha gond.

Mar egy csóktól felállt neki,bár lehet csak azért mert nagyon ki volt éhezve.

ápr. 27. 20:04
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

B.szki ez naggyon durva. Férfiak szégyene! Neked meg azzal kellett volna vissza bszni neki, hogy lehet hogy a te szemedben ronda vagyok, de te meg egy tini fiú szintjén se vagy a 40 másodperceddel, még egy nőt se tudsz kielégíteni. De én ezzel a külsővel több férfit fogok megkapni mint te nőt.

Kérdező, és szóba nem állnék ezek után ezzel a gyorstüzelő szerencsétlenne.

ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%
Azért azzal tisztában vagy, hogy ezt csak a veszekedés hevében mondta, és az ilyesmit sosem gondolja senki komolyan, nem?
ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet "ronda", de van szexuális kisugárzása - ebben az esetben igen. Mondjuk én egyrészt az elején elmondom egy nőnek, hogyha nem szeretnék tőle többet, mert így fair.

De ilyet mondani egy nőnek... Egyrészt így akkor sem mondom, ha igaz, másrészt saját magát is minősíti, hogy neki csak ilyen "kib.szottrondanő" jut mindössze.

ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]



Inkább orult volna hogy ránéztem egyáltalán.....

ápr. 27. 21:06
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire jó ötlet, hogy kiraktad ezeket a képeket, de egy dolog mellett nem bírok elmenni: a melleddel nem volt megelégedve? Ekkora isteni cickókkal? De azért 40 mp alatt eldurrant tőled :))
ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nincs velem megelegedve.

De nem igazán értem, ő vajon milyen barátnőt kepzel maga mellé. Palvin Barbit?

ápr. 27. 21:15
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyökér, ráadásul messze sokkal jobb csaj vagy mint ő pasi. Konkrétan bottal nem piszkálnám meg. Ne hallgass rá!!!
ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Te vagy az első képen?
ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!