Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csúnya nőt is megdugtok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya nőt is megdugtok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel több mint egy éven keresztül alkalomszerűen szex miatt talalkoztunk.

Kb havonta 1x ,max 2x de majdnem 1.5 éven keresztül.

A szex egész jó volt de rettenetesen hamar elment.

Egy aktus Kb 40 másodperc volt.


Többször megkerdeztem már hogy miért nem szeretne tőlem többet és azt válaszolta hogy a személyisegem miatt.

Majd kb 2 hete egy vita során azt mondta hogy azért nem akar velem lenni mert idézem " ki..aszott ronda " vagyok.


Ez rettenetesen bántott és kértem hogy kérjen bocsánatot.

Mindig gyanakodtam hogy nem a személyisegem a probléma mint ahogy állította hanem a külsőmmel nincs teljesen megelegedve.

Valószínűleg zavarja pár dolog rajtam. (Az arcom , mellem stb )


A bocsánatkérés során azt mondta hogy nem vagyok elég szép ahhoz hogy ea barátnője legyek,a személyisegemmel együtt meg kib..szott ronda vagyok.


Férfiak,tehát ha valaki nem igazan jön be,attól még havi 2x megdugjatok mert nincs más?


ápr. 27. 19:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"3 as vagyok.

Lemaradtam a képekről. Se baj!

Kérdező, szerintem igazából, te nem megszeretted, hanem "megszoktad a lényét, az hogy van. Hidd el még így is jobban jársz, mint hogy hazugságban élj. A leírtak alapján fogalmazzunk úgy szép is vagy. De az általad leírtak szerint, az emberi tulajdonságaid hidd el még többet érnek mint a szépséged, főleg ebben a mai világban.

ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Már én sem látom a képeket.
ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Igazából simán dugnék bármilyen nemnagyon tetsző nővel, de mégse, mert nem tudnám elviselni, hogy valakit így felhasználok, kihasználok, és csak szexre kell. Persze ha netán előtte tisztáznánk ezt, akkor igen, de az meg nem életszerű, hogy "bocs ronda vagy nem tetszel, de azért megdugnálak".

Szóval inkább nem.

ápr. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egy nem cimlaplány kinéuetü nőnek is lehez erős sexuális kisugáruása, ami kompenzál egyéb "hátrányokat ". Szóval működne a dolog, ha megvan ez a plussz. A kérdező szeretõje pedig bunkò.
ápr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hol vannak a képek?
ápr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Bár nem láttam a képeket de szerintem nem lehetsz annyira csúf. A természeted se lehet annyira rosz mint álittota ha idáid elviseltél egy ilyen luzert szerintem lép tovább fogsz találni sokkal jobb embert mint ö volt aki a lelkemet isz szeretni fogja nem csak a szexet
ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mondta, hogy csúnya vagy, mert már le akart rázni, le akart koptatni.
ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!