Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csúnya nőt is megdugtok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya nőt is megdugtok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel több mint egy éven keresztül alkalomszerűen szex miatt talalkoztunk.

Kb havonta 1x ,max 2x de majdnem 1.5 éven keresztül.

A szex egész jó volt de rettenetesen hamar elment.

Egy aktus Kb 40 másodperc volt.


Többször megkerdeztem már hogy miért nem szeretne tőlem többet és azt válaszolta hogy a személyisegem miatt.

Majd kb 2 hete egy vita során azt mondta hogy azért nem akar velem lenni mert idézem " ki..aszott ronda " vagyok.


Ez rettenetesen bántott és kértem hogy kérjen bocsánatot.

Mindig gyanakodtam hogy nem a személyisegem a probléma mint ahogy állította hanem a külsőmmel nincs teljesen megelegedve.

Valószínűleg zavarja pár dolog rajtam. (Az arcom , mellem stb )


A bocsánatkérés során azt mondta hogy nem vagyok elég szép ahhoz hogy ea barátnője legyek,a személyisegemmel együtt meg kib..szott ronda vagyok.


Férfiak,tehát ha valaki nem igazan jön be,attól még havi 2x megdugjatok mert nincs más?


ápr. 27. 19:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

9, a barátaim szerint is nagyon csúnya. 44 éves,undok, savanyú ember.

Egyszerűen nem értem mi a problémaja velem.

ápr. 27. 21:17
 12/27 A kérdező kommentje:
10. Igen
ápr. 27. 21:17
 13/27 anonim ***** válasza:
11. Az látszik a fején ja. Ne süllyedj le egy ilyenhez. A helyedben megmondanám neki hogy nem talàlkozok vele többet. Legyen önbecsülésed,!
ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

13 , még ő tiltott le engem

Nyílván nagyon bánt a dolog de jobb lesz ha tovább lépek.

ápr. 27. 21:20
 15/27 anonim ***** válasza:
77%
Az te vagy? Akkor egyszerűen gyönyörű vagy! ❤️
ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15, köszönöm de ez túlzás.

Viszont kedves vagyok,családcentrikus, van egy jó állásom, törekvő vagyok, hűséges, őszinte.

Mindent megtettem érte, majd ő 1.5 év után benyőgi hogy csak arra kellek mert nagyon csunya vagyok

ápr. 27. 21:23
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Baszki hogy tudtál azzal a csudával te lefeküdni? Sokkal jobb vagy nőben mint ő férfiban. Szard le a görényt. Egyébként biztos vagyok benne hogy azért mondta mert azonnal elsült és rád fogta. Nem veled van a baj, ne aggódj. :)
ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
En arra gondolok hogy azért dobott mert többet szerettem volna es gondolom talalt mast, akivel ugyanugy elvegzi azt a par masodpercet es az a nő nem hisztizik minden nap hogy kapcsolatot akar.
ápr. 27. 21:32
 19/27 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de az is lehet amit én írtam. Hogy tudja nagyon jól milyen béna és csak meg akart téged bántani. Ne törődj vele. Mindegy igazából micsoda mondatta vele, nem hozzád való hidd el. :)
ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Valahogy megis megszerettem.

Ha szép ha nem,nem tehetek róla- szeretem.

Nyilván ezek után nem tudnék ugyanúgy nézni rá és kénytelen leszek tovabblepni de nagyon sajnálom hogy így alakult.

ápr. 27. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!