Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 éves fiú meg tud dugni 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiú meg tud dugni 25 éves csajt akkor, ha az ellenkezik?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet, de szerintem kizárt.

ápr. 28. 14:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
84%

Nekem lejött a kérdésesből, hogy nem akarnál ilyet tenni. Ezért is beszélgettem veled :)

Meg csak felvilágosítottalak, hogy bizony egy huszas csaj is sokkal gyengébb egy kamaszodó fiúnál!

Sok lány ezt sajnos egy kéretlen dugás, vagy szopatás közben tanulja meg, mert nem elég elővigyázatos, mivel nincs ezzel tisztában.

ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Hűha
ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Van amelyik igen, van amelyik nem.
ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 gabor49 ***** válasza:
gondolom igen ez nem kortol függ
ápr. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
31-es, akkor gondolom Te nem értesz egyet azokkal a csajokkal, akik keménykednek, meg olyanokat mondanak egy fiúnak, hogy "szétkaplak", meg hogy úgyis levernének egy srácot mert sportolnak, stb...
ápr. 29. 06:47
 36/43 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nekem szekunder szégyenem van az ilyen lányoktól.

Sulimban is volt egy ilyen nagy darab teniszes csaj, aki nálunk tényleg jóval erősebb volt, de azt hitte, hogy a fiúknál is. Amúgy meg egy agresszív, beképzelt, nagyhangú lány volt, és minden ok nélkül gúnyolta az egyik csendesebb fiút....aztán az egyszer megúnta, lefofta, és rányomta egy padra, és lent tartotta, amíg a nagydarab csaj tehetetlenül vergődött....

ápr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Hiába edzenek a csajok és gyűjtenek úgymond erőt, izmot, egy fiú mindig erősebb lesz. A sportosabb csajt és képes lenyomni egy átlagos tini srác. Elég csak a szorításra és lefogásra gondolni.
ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Utolsó, pontosan. Ezt magyarázom az elejétől én is. 💁‍♀️
ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Én is úgy "tanultam" meg ezt a tényt, hogy előtte azt hittem fiúkat csicskító badass girl vagyok 😅😳
ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
34%

Lefújod gázsprayvel és szétrúgod a fejét, tökeit, ha erősködik a gyökér.

Hiába erősebb, attól még meg tudja védeni magát egy nő is.

ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!