Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 éves fiú meg tud dugni 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiú meg tud dugni 25 éves csajt akkor, ha az ellenkezik?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet, de szerintem kizárt.

ápr. 28. 14:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
69%

Nem olyan mint gondolod. :)

A szőrhöz nem kell tesztoszteron, kb. nincs olyan latin csaj, akinek nem szőrös kicsit a karja, meg az alhasa, a braziloknál erre külön fétis van 😅

Mégis, a latin lányok legtöbbször mèg kisebbek, és gyengébbek mint a női átlag. 🤷‍♀️

ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Ezt a brazil dolgot kifejted?
ápr. 28. 15:55
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Braziloknál nagyon szexinek számít, ha egy lány pociján felkúszik a szőr a köldöke lyukáig. Persze nem férfias szőr, de azért látható. Brazil pasik szeretik a női hasat smárolni, simogatni, kinyalni, gyakori fétis. Volt brazil kolitársnőm, innem tudom, meg olvastam róla.
ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Tök sokat tudsz :)

Meselsz róla priviben hogyan zajlott az ellenállós szex játék veled, meg a fiúval? :)

ápr. 28. 16:16
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Miért volna az? Pár 15 éves fiú magasabb, mint férjem. Ha edz is, engem is simán lenyomna.
ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
78%

2,4


Nem értek egyet. 25 leszek és több hét edzés után, úgy hogy nem edzettem annyira komolyan lábra, már 60-70 kilóval lábazom.


Igaz, nem vagyok 50 kilós csaj, de mégis.

ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
35%
Sok 15 éves fiú még egy börtönőrt is le tudna nyomni
ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 everlight ***** válasza:
77%
10.Igen csak a lány tökön rúg ha meg akarod erőszakolni,roszabb esetben feljelent nemi erőszakért és mehetsz a sittre ott meg téged fognak dugni a nálad erősebb férfiak.
ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha ellenkezik, ha nem akarja akkor az erőszak és büntetendő! Ne csináld!

Kölcsönös beleegyezés esetén semmi baj! Egészségetekre!

ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutna, hogy ilyet akarnék csinálni!!
ápr. 28. 20:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!