Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ronda puncija miatt utasítot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda puncija miatt utasítottam el egy lányt, undorító salátás, dzsungel volt amit láttam. Ezért meg leszek kövezve?

Figyelt kérdés
15cm pedig csak nekem. Csak nagymellüekkel állok szóba, nincs szükségem gombméretre.
ápr. 29. 18:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Nekem meg pont az ilyen lányok tetszenek. Összehozhatnál vele!
ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Mondták is már. Akibe ekkora kicsi ott a 20 centis is tapsol. :) Thats my unpopular opinion.
ápr. 29. 18:27
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
Napi kamukérdés megvolt..
ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez igaz, akkor egy felületes pöcs vagy, amihez jogod van.
ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon felületes vagyok szinte már borzasztóan is. :) Az is felületesség ha egy összerogyott búvárruha helyett inkább egy vékony vonzó nő jön be. Van az a mondás hogy a szépség belülről fakad. Van az a szint ami nél ezt már nem játszod el. :)
ápr. 29. 18:38
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
Ki bántott?
ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
39%

Én csak sajnálni tudlak!

Valaki, valakik nagyon a lelkedbe gázolhattak, hogy most te sértegetsz másokat, hogy ne te "sérülj" jobban.


Ez így neked jó?

ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon jó. Bevallom remek érzés mások életébe gázolni :)
ápr. 29. 19:00
 19/27 anonim ***** válasza:
80%
Férfiként igen, ezért meg vagy kövezve. Csak az van rendben, ha a nők a kis farka miatt visszautasítanak egy férfit.
ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Eddig is kristálytiszta volt hogy ez van rendjén :) A szebbik nem szénné alázhat bárkit és természetesen ha esetleges számonkérés van mindig mossák kezeiket. :) Túl nagy hatalmat adtak a nőknek, nem egyenjogúság van hanem már az hogy a nyúl viszi a puskát.
ápr. 29. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!