Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ronda puncija miatt utasítot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda puncija miatt utasítottam el egy lányt, undorító salátás, dzsungel volt amit láttam. Ezért meg leszek kövezve?

Figyelt kérdés
15cm pedig csak nekem. Csak nagymellüekkel állok szóba, nincs szükségem gombméretre.
ápr. 29. 18:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
13%
Jól tetted. Miert kene a rongyos salata szokevenyeket bevallalni?
ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem mert csak álmodozol, nagyzolsz!
ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Passzold át a csajt!
ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%
Hát, figyelj, mindenkinek vannak preferenciái. Ami nem baj, de ezeket hangsúlyozni nevetséges és visszataszító, valamint prosztó. Amiatt alázni valakit, mert ezeknek nem felel meg, kibszottul féreg dolog.
ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Milyen dzsungel? Dél-amerikai, vagy Közép-amerikai?
ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem jol tetted, hogy nem fekudtel le olyannal, aki nem vonzo szamodra.


Viszont ezt megtehetted volna csendesebben, visszafogodtabban is.


Tudod, nem muszaj a masik lelkebe gazolni...


22L

ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
88%
kICCSÁVÓ igazad van, legalább nekünk igazi tökös férfiaknak több marad.. Mert ha azt mondod, nem lehet vele dumálni semmiről, és kibírhatatlan, megértelek..
ápr. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!