Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasikat kérdeznék. Ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasikat kérdeznék. Ha nem dugod meg a párod csak kinyalod ujjal elégited ki az nektek ugyan olyan örömöt okoz mint a szex?

Figyelt kérdés

Nekem van hogy a párom csak kézzel elégít ki de nem áll fel közben a farka.

Fura mert azt várnám élvezi tetszik neki és feláll rá.

Így vajon élvezi vagy nem igazából?

Nekem azt mondja igen de nem tudom hihetek e neki.

Vagy az élvezet és a farok felállása között nincs összefüggés?


ápr. 30. 08:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Kapaszkodj meg, de szerintem:


A csávód félrekúrt és összeszedett valami nemibetegséget, ezért nem dug meg, és a bűntudat miatt nem áll a f@sza.

ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos hogy párom élvezze és ki tudjam elégiteni ahogy csak szeretné és ahogy csak bírom.Olyan jó látni ahogy kielegűlten csillogó szemekkel rámnéz és megcsókol .
ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, de attól még rohadt jó érzés "tiszta" fejjel csak adni egyoldalúan.
ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ milyen örömet?


Ez olyan mintha valakit megetetnél úgy hogy csak ő eszik, lehet te örülsz mert a másik jóllakott, de ettől te még éhes maradsz. :D

ápr. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Simán igen!
ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Öröm, hogy neked öröm. De nekem férfiként pl frusztráló picit, ha azért kell ujjaznom, mert a farkammal nem tudom csúcsra vinni. Amúgy nekem sem áll ilyenkor, nekem fizikai inger kell, másképp lelankad.
ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, nekem hatalmas öröm kinyalni és ujjazni a páromat. Nekem örömöt okoz, amikor a páromat ki tudom elégíteni és látom rajta az élvezetet.

Nekem nyalás, ujjazás közben is kőkeményen áll a farkam.

ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!