Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább 40év feletti hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bárányka77 kérdése:

Leginkább 40év feletti hölgyeket kérdeznék, hogy ők ugyan úgy kívánják párjukkal a szexet mint pl. két három éve? Ugyanis párom 41éves, ő azt mondja hogy ő már nem úgy kívánja mint eddig. Elég furcsának tartom. Mintha nem szeretné hogy felizgassam.

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
kamu.mással dug.ennyi.
2019. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát elég furcsa
2019. nov. 11. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
46 vagyok és igen. Hozzámér és beindulok!
2019. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Ettől még nem biztos hogy mással van.

Lehet hogy a hormonok, vagy kiábrándítottad valamivel. Vagy csak fáradt a nőknél soha nem lehet tudni 😃

2019. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor vegyem tudomásul megcsal?
2019. nov. 11. 18:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem engedi hogy esetleg közeledjek hozzá?
2019. nov. 11. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Én csak az én esetemből tudok kiindulni. Nálunk kihült a házasságunk egyikőnk se tett érte hogy ne így legyen. Mire meg a férjem tett volna addigra nem akartam hogy egyáltalán hozzám érjen. Úgyhogy nem tudom mi lesz. Elég gáz ez így 36 évesen 3 gyerekkel....

Próbáld megbeszélni vele.

2019. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mert nem kiván téged,csak a szeretőjét.
2019. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
36 évesen egy nő szavatosságát veszti, egy pasi akkor van toppon.
2019. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit pozitívabb vagyok. Lehet hogy magamból indulok ki, de én nem egyből a megcsalásra gondolok.


1. A 7-esnek van igaza, és kicsit elhidegültetek egymástól. Szervezzetek új programot, vigyél virágot stb, kicsit feléleszteni a tüzet, de ezt mind a két fél nek akarni kell.

2. Láttod a következő tüneteket a feleségeden? Alvászavar, hőhullámok, hajhullás, haj- és köröm-törékenység , levertség, ingerlékenység, koncentráló-képesség csökkenése, memória-zavar, esetleg néha minden ok nélkül késik a menstruációja.

Ha igen ezt hormon is okozhatja. Egyes nőknél hamarabb beindul a hormonváltozás sajnos, és a premenopausa (a menopauza előszobája) hamarabb elkezdődik. Ezzel együtt jár a libidó és orgazmus-készség csökkenése.

Kérdezd meg tőle hogy vannak ilyen változsok a háttérben, valószínű hogy csak nem beszél róla. Ha igen, nem árt orvoshoz is elmenni kivizsgálásra. Sok idegeskedést megspórolsz magadnak, és közösen találhattok vm megoldást.

3. Sajnos van mégegy lehetsőég, hogy tényleg megcsal, de ezt csak te tudot kideríteni. Az itt lógó bölcselkedők akik 2 mondatból megállapították hogy "másal dug" ,

"szavatosságt veszti" ezt biztos nem tudják megllapítani.

2019. nov. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!