Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom nem képes rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem képes rendszeresen megmosni a nemiszervét, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Konkretan az alompasim volt es el se hittem hogy osszejottunk. 4 honapja vagyunk egyutt. Az elso alkalommal amikor kozelebb kerultunk rgymashoz annyira hogy elokeruljon a farka akkor mar egybol megcsapott egy ilyen keseru kellemetlen szag, de nem erdekelt ugyanugy kivertem neki. Viszont legkozelebb is ugyanez volt. Raadasul amikor vegeztunk egy menettel, nem mosta meg, csak siman visszarakta a gatyatajaba, itt tunt fel nekem hogy nem mossa sose. Utana mar kertrm hogy furodjunk egyutt de azt mondtamh nem szeretne mert neki kellemetlen. Egyebkent folyton dezodorozza magat meg parfumozik, furodni meg nem lattam. Most ugy vagyunk hogy h oralt nem csinalok neki, de gindolkozom hogy hogyan tovabb. Erdekes mert egyszer olyat is csinalt amikor elovette hogy megszagolta az ujjat. Tehat tudhat rola, viszont furdeni nem lattam meg pedig voltam nala egesz nap es szex utan csakugy visszateszi a gatyajaba.

máj. 3. 07:59
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz meggyőzni róla, hogy ez jólvan így. Magadat sem, akkor minek erőlködsz?
máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez felháborító mivé változott ez a világ!

Divat lett igénytelennek lenni?

Szerintem el kell gondolkodni neked szükséged van e ilyen igénytelen társra?

Erre van igényed? Nagyon alap lenne a tisztálkodás!

máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

#30 Ha te is úgy gondolod, mint mi, hogy kifejezetten undorító és elveszi a kedved attól, hogy egyáltalán hozzámerj nyúlni, akkor miért nem dobod már ki végre? Ja persze azért, mert helyes, jóképű meg izmos. Ki nem szarja le? Legyen már ennyi tartásod, hogy az alapvető tisztálkodást helyezed előrébb, nem pedig azt hogy mennyire jól néz ki a pasid.

Idővel ez sokkal rosszabb lesz, mint most. Ja és nem vagyunk már az őskorban, hogy 10000 évre visszamenőleg mi volt jó az ősembereknek. Az is fura, hógy így gondolkodsz és helyesnek véled.


#25-ös voltam

máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pasik, akik locsolják magukra a parfümöt, dezodoroznak, legutolsó divat szerinti legmenőbb ruhákban járnak, órákig pepecselnek a hajukkal, de mégsem adnak az alap higéniára, vagy hasonlóak, mint a te pasid. Nekem ez ugyanaz a kategória, mint akik teljesen igénytelenek. Valószínűleg más korosztály vagyunk, de nekem inkább bejön egy "egyszerű" átlagosabb külsejű férfi, akin látszik,hogy tiszta és ápolt. Akihez, ha közel megyek azt érzem, hogy szívesen hozzábújnék, megérinteném, beleszagolnék a nyakába, mert egyszerűen kellemes. Szerintem az ápoltság és az igényesség szexi.
máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Azert vagyok meg vele mert ezen kivul nagyon jol nez ki es jobbat nem tudnek nala talalni.
máj. 3. 11:11
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor is kizáró ok lenne mindenki másnál. De te tudod. Mindenki úgy éli az életét ahogy tudja, akarja.
máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

Mondom én, hogy a külsőre mész.. olyan szinten felszínes vagy, hogy az nem igaz. Arról papolsz, hogy milyen jól néz ki. A belső személyes tulajdonságairól még szó sem esett, hogy jó ember-e egyáltalán. Szóval r0hadtul nem érdekel téged az, hogy valaki mennyire is igényes alul, mert nem találnál jobbat nála. Ide kapcsolódik az amit mondtam, hogy nincs tartásod, a béka segge alatt van az önbecsülésed. Akkor éld le az életed egy olyan csávóval aki soha az életbe nem fog fürdeni és arról sem hallott még, hogy a pöcsünket használat után megtöröljük. Komolyan mondom, még egy hajléktalan is igényesebb nála, még az is véleményezne a palidat, de szerintem téged is:)


És így most visszanézve itt van majd 25-30 ember hozzászólása, amik kb feleslegesen írodtak, mert az a legfontosabb, hogy jól néz ki a csávód. Meg is érdemlitek egymást.

máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nyeregben érzi magát és azért ilyen elhanyagolt. Középiskolába volt egy barátnőm. Neki az volt a mániája, hogy utál fogat mosni, és mindenki fogadja el, hogy büdös a szája. Ő ezt is megtehette, mert ő volt a legszebb lány a suliban, de talán a világon is.
máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Belem kijön. Akkor add át annak a lánynak, akinek bejön a rohadt pénisz szag. Amúgy tudom, miről beszélsz, nekem is volt ilyen "pasi" az életemben. Alkalmi lett volna, de olyan büdös volt, mint a dög. Mondtam, hogy bocs de meggondoltam magam, aztán persze nem értette miért nem akarom a retkes szagos farkát a számba venni.
máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 20 éve vagyok együtt az asszonnyal, de a bőr lesülne a pofámról ha negatív megjegyzést tenne a testi-, pláne az intim higiéniámra!

Van, hogy nem a négy fal közt csináljuk, de van intim törlőkendő, olyankor előtte-utánna is megtöröljük odalent magunkat.

Otthon meg nyilván megfürdünk előtte alaposan. Utána is minimum kimegyünk a fürdőbe és megmossuk magunkat alul.

máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!