Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom nem képes rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem képes rendszeresen megmosni a nemiszervét, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Konkretan az alompasim volt es el se hittem hogy osszejottunk. 4 honapja vagyunk egyutt. Az elso alkalommal amikor kozelebb kerultunk rgymashoz annyira hogy elokeruljon a farka akkor mar egybol megcsapott egy ilyen keseru kellemetlen szag, de nem erdekelt ugyanugy kivertem neki. Viszont legkozelebb is ugyanez volt. Raadasul amikor vegeztunk egy menettel, nem mosta meg, csak siman visszarakta a gatyatajaba, itt tunt fel nekem hogy nem mossa sose. Utana mar kertrm hogy furodjunk egyutt de azt mondtamh nem szeretne mert neki kellemetlen. Egyebkent folyton dezodorozza magat meg parfumozik, furodni meg nem lattam. Most ugy vagyunk hogy h oralt nem csinalok neki, de gindolkozom hogy hogyan tovabb. Erdekes mert egyszer olyat is csinalt amikor elovette hogy megszagolta az ujjat. Tehat tudhat rola, viszont furdeni nem lattam meg pedig voltam nala egesz nap es szex utan csakugy visszateszi a gatyajaba.

máj. 3. 07:59
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem képes? Legfeljebb nem akar.
máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Miert lennek igyenytelen? Szerintem te is osszejottel volna a sraccal, kivyurt magas jokepu. Es nem buzlik csak a penisze. Van ez a “turos” divat mostanaban, lehetseges hogy ezt koveti? Ez merult meg fel bennem, tehat hogy tul macso akar lenni
máj. 3. 08:31
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak undorító a túrós fütykös, hanem igencsak nem is egészséges.

Fertőzések, gyulladások alakulhatnak ki stb.

Durvább esetben ebből lesz a fitymaszűkület.

Nem tudom hány éves lehet a srác, de ezt már a kisfiúknak elmondják a normális szülők, hogy fürdésnél jól hátra kell húzni a bőrt és alaposan megmosni alatta a makkot, a makkárkot körbe, mert főleg ott tud összegyűlni a szmegma. Na annak van jellegzetes szaga már 1-2 nap után is. Főleg nyáron, melegben.

Nem irígyellek! Szerintem keress egy olyan pasit, aki igényesebb, aki ad a higiéniára!

máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha divat majmot szedted hajrá. Én úgy nyertem meg a párom hogy a kéreseit figyeltem. Igénytelen vagy mert elviseled a bűzét.
máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokat elmond rólad is, hogy egy ilyen pasival együtt tudsz maradni.
máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
73%
Ezek után remélem nem lesz pasid egy jó pár évig, mert sajnálom, hogy egy ilyen “lányhoz” kell hozzáérjen.
máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

14-es

A szmegma az az ondo?

máj. 3. 09:06
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Pont azért teszi meg veled, mert kigyúrt, magas, és ennyi esze van, és nem mondom, hogy igénytelen vagy, de azért te is hagyod neki. Én egy elég izzadékony pasi vagyok, és volt, hogy az exem akivel évekig voltam párkapcsolatban, odajött, átölelt, és megkérdezte, hogy elvihet-e zuhanyozni , és kapcsoltam, hogy lehet, nekem nem tűnt fel, de jó hogy szólt, és normálisan szólt.
máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
20%
XDD
máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nem a 14-es válaszoló vagyok, de szerintem ugyanezt a linket küldte volna ő is. Vagy pedig azt hogy keress rá, google a barátod. Egyből kiad több száz oldalt, nem értem miért kérdezed meg.


Szmegma röviden a farokverésből megmaradt spermaváladék ami átalakult az úgynevezett "túróvá".


Egyébként szerintem is undorító, nem csak a pasid, hanem az is, hogy te ezt elviseled. Magadat minősíted ezzel. Már rég dobnod kellett volna.

máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!