Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom nem képes rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem képes rendszeresen megmosni a nemiszervét, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Konkretan az alompasim volt es el se hittem hogy osszejottunk. 4 honapja vagyunk egyutt. Az elso alkalommal amikor kozelebb kerultunk rgymashoz annyira hogy elokeruljon a farka akkor mar egybol megcsapott egy ilyen keseru kellemetlen szag, de nem erdekelt ugyanugy kivertem neki. Viszont legkozelebb is ugyanez volt. Raadasul amikor vegeztunk egy menettel, nem mosta meg, csak siman visszarakta a gatyatajaba, itt tunt fel nekem hogy nem mossa sose. Utana mar kertrm hogy furodjunk egyutt de azt mondtamh nem szeretne mert neki kellemetlen. Egyebkent folyton dezodorozza magat meg parfumozik, furodni meg nem lattam. Most ugy vagyunk hogy h oralt nem csinalok neki, de gindolkozom hogy hogyan tovabb. Erdekes mert egyszer olyat is csinalt amikor elovette hogy megszagolta az ujjat. Tehat tudhat rola, viszont furdeni nem lattam meg pedig voltam nala egesz nap es szex utan csakugy visszateszi a gatyajaba.

máj. 3. 07:59
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj nem csak a pasiknál akad ilyen! Ismerek nőt, aki a punciját nem mossa meg rendszeresen.

Szexeltünk éjjelig, többször elmentem benne, reggel hívtam fürdeni, de csak felöltözött és ment dolgozni.

máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

21-es

Sok lanynak ez jon be, ugyanis valakinek olyan ez az illat hogy beinditja megjobban. kibeszeltem egy ket baratnommel az esetet. De en undorodom a szagatol es ha nem valtoztat ezen akkor nyilvan elhagyom.

máj. 3. 09:43
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
#23! Maximálisan egyet értek veled!
máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Sok lánynak ez jon be?? Én ezt nem hiszem el, ki az akinek ez bejon?

Szerintem sokkal jobb és higiénikusabb kiverni egy olyan farkat, emlett szexelni is vele ami mindennap megvan mosva és nem büdös. Igaz én pasi vagyok, de nekem sokkal higiénikusabb az ha úgy verem ki magamnak ha nem csapja meg az orromat a szaga.

De barátodból kiindulva biztosan vannak olyanok akik ezt normálisnak tartják, hogy nem mossák meg a szerszámukat.. a fürdés hiánya meg méginkább kiábrándítóbb, de hagyjuk is.

Annak viszont örülök, hogy legalább undorodsz tőle, de akkor tegyél is érte, hogy jobb legyen a helyzet.


Amúgy hány évesek vagytok?

20F

máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt hiszed ez normális akkor neked is van bajod. Bár ki tudja ízlések és pofonok.

Van választási lehetőséged. Élj vele.

máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez melyik korosztályban "divat", de nem tudok visszaemlékezni olyan időszakra, amikor ez nekem bármikor is bejött volna. Az igényesség,a tisztaság, a kellemes illat az alap. Onnan indulunk ki. Első és legfontosabb, hogy egy férfi (ugyanúgy a nők is) adjon magára ilyen téren, legyen ápolt, jó illatú, tiszta a ruhája, a keze, körmei, haja, szájhigénia, stb. Minden más csak ezután jön. Egyáltalán nem tud lázba hozni, hogy milyen jóképű, kigyúrt, hogyan öltözködi, mekkora macsó, ha közben nem ad ilyen dolgokra. Sőt nagyon lelombozó.
máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

#27 Végre valaki aki normális ember módjára gondolkodik. És igen, mindenkinek így kellene, adni magára higiéniailag.

Kíváncsi lennék, hogy akinek ez nincs meg a fejében, annak az anyja ezt nem tanította meg kiskorában? Hogy mit hogy és miért kell megmosni?

Vagy csak szimplán lexarta azt amit az anyja mondott és azt gondolja, hogy ez így normális?


#21-es voltam

máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
De jo hogy 41 éves vagyok. Nekem az igénytelenség sose jött be. Sőt büdös falusinak csufoltak. Na mindegy szaglászad. A te dolgod. Én bottal se piszkálnám. 41f
máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Nem erzi magan a szagot szimplan, es dezodorozza magat igy doleg nem tunik fel neki. Na de amikor megcsap az a keseru halszag az illuziorombolo. Vannak kulsore apolt nagyon igenyes lany ismeroseim akiknek ez bejon, oket nem ertem. Bar lehet hogy az osembereknel is igy volt hogy minel szagosabb a farok annal kaposabb
máj. 3. 10:38
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
És te ezzel a pasival vagy 4 hónapja? Én már régen leléptem volna!
máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!