Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik alkalomkor illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik alkalomkor illik lekapni a lányt?

Figyelt kérdés
Találkozásra gondolok , úgy érzem meg van a szimpátia .

2020. ápr. 18. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Az elsőn.
2020. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy mikor illik. El kell találni a pillanatot.


Én mondjuk a 3. randi környékén szoktam először keresgélni

2020. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én agyfrászt kapok mikor látom ezt a "lekapni" szót, olyan közönségesen hangzik. Miért nem lehet írni hogy megcsókolni?

Amúgy ha nagyon elsieted, az nem jó, első alkalommal lehet korai, de ha látod a lányon, hogy nagyon megcsókolna, akkor lehet az első randin is.

2020. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez a pillanattól függ. az én párom az 5. randin csókolt meg és úgy volt tökéletes. már eléggé megismertük egymást, közel kerültünk egymáshoz. ha úgy érzed hogy vagytok már olyan jó viszonyban hogy megcsokold akkor hajrá
2020. ápr. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!