Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örömlányoknál tényleg nem számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányoknál tényleg nem számít?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki szokott lányt hívni. Énis szeretnék, megkérdeztem tőle milyen, azt mondta nem kell semmivel foglalkozni. Felhívom magamhoz és közlöm mit szeretnék, ő meg végezze a dolgát. A lényeg, hogy elélvezzek, lehetőleg még azelött, hogy a csajnak orgazmusa lenne, ezt direkt kell, mert a saját örömömért fizetek, nem az övéért. Meg az is fontos, ha mond egy árat, akkor a végén dobjak rá még egy 10-20 ezret, hogy ezzel is szemléltessem, hogy mi a dolga, aztán közöljem, hogy öltözhet és mehet.

Ez valóban így működik, hogy semmibe kell venni? Nem voltam nővel kb egy éve, tuti hamar el fogok menni, mi van, ha utána akarok mégegy menetet?


máj. 11. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nyilván kinek mire van igénye... ha te ilyen cuki bújósat akarsz, akkor vannak ilyenek, akik direkt barátnő feeling jelzéssel hirdetik magukat.
máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Végül belementem, végig maszírozott mindenhol, meg simogatott, aztán a kezei közt elmentem. 55 percig tartott, én élveztem. Így ő hozzá nem kellett nyúljak. Adtam neki 80 ezret, de kértem, hogy sietve távozzon, mert nem akarok egy idegennel a semmiről társalogni.
máj. 18. 08:22
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
55 percre a 80 ezer rohadt sok. 30 az átlag egy órára Pesten.
máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, jó volt a csaj, megérdemelte
máj. 18. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!