Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném, ha egy pasi kinyaln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha egy pasi kinyalna, de nem tudom engedni, mert csúnya a nemi szervem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, 2 párkapcsolatom volt eddig, de egyikben sem engedtem meg a nyalást.

Sajnos annyira csúnya a nemi szervem, hogy gyűlölöm. Olyan, mint amit "salátapuncinak" hívnak, csak nekem még annál is rosszabb.

Érdemes lenne megműtetni, hogy ne kelljen egész életében emiatt stresszelni?



máj. 12. 09:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen kis hülyegyereknek kell lennie annak, aki emiatt feláll és otthagy. Az meg annyit is ér. Hidd el, pedig lehet lerágott csontnak tűnik, de aki szeret téged, azt nem fogja érdekelni.
máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérlek engedd meg nekem. Engem különösen izgatnak a nagyon "salátás"szépségek.
máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha zavar és szabadabbank érzed magad tőle műtesd meg. Én amúgy sali párti vagyok 🤷‍♂️
máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Azért az is furcsa hogy azt írjátok hogy nem magának kell hogy tetszen.

De a mellet megnagyobbitani, vagy öltözködni , sminkelni meg úgy kell csinálni hogy csak magának tetszen, ott nem számít a partner.

máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Érdemes
máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%

Ez a legjobb punci!

Én akkor hagynálak el, ha megműttetnéd.

máj. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
21%
Majd nem nézek oda
máj. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

#16 (01:43) ez aztán egy igazán érett hozzáállás. Hogy mondhatsz ilyet??


Hetero férfi

máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Oldfire ***** válasza:
72%
Csúnya punci nincs. Csak önbizalom hiányos nő. Aki odáig jut, hogy kinyalhat, a legszebbnek fogja találni. Ha az elöző partnereid fikázták, hülyék voltak és prímítívek. Engedd el...
máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Pl. számomra kifejezetten izgató az olyan punci.
máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!