Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki anált akar tulajdonképpen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki anált akar tulajdonképpen kicsit bi?

Figyelt kérdés
Mert nem értem miért akarna egy heteró srác anált? Ha már feneket akar akkor csak egy lépés hogy pasiét. Hisz a p-nci nem megfelelő neki. Eddig 2 srácot ismertem akiről tudom anál párti volt. Mindkettőről kiderült évek távlatában hogy volt pasival is.
máj. 13. 11:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Valószínűleg igen.
máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Mert másabb érzés a popó, mint a punci.

A punci az elején szorít és beljebb tágabb. A popó egyenletesen szorít mindenütt.

máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Párom mondta más érzés, ennyi. Ettől még sokat számít hogy az egy nőhöz vagy férfihoz tartozó fenék-e
máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre. Nincs bajom a biszexekkel. Csak azzal ha becsap.
máj. 13. 12:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha valakit szopnak, vagy kiverik neki,akkor is bi? Mind a két nemnek van keze meg szájai.

Ilyen hülyeséget kitalálni.

máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem bi. Az látens homoszexuális. A nőnek van egy lyuka ami dugásra való. Akinek az nem felel meg, annak nő sem kell, megbaxhatja egy pasi seggét. Ennyi. A többi csak süket duma.
máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akik anált akarnak. Azokat kérdezem. Az is oké ha a barátnőtök felcsatolhatóssal titeket? Vagy csak a nő szenvedjen, mert ti erre vágytok?
máj. 13. 12:30
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem akkora szenvedés az nagyon sok nő élvezi az anált.


Konkrétan még nem próbáltam de anál pluggal jobban élvezem a szexet, nyalást is

máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez szerintem nem igaz. Én szeretem a barátnőmet popsiba dugni és izgat, ahogy nyög közben. Meg mivel sok nő nem engedi, kicsit olyan, mint a tiltott gyümölcs. Amelyik pasi a nők fenekét nézi meg először, azoknál szerintem megfordul fejben nagy százalékban az anál gondolata, maximum nem mondja, mert tudja, hogy a lány úgyse engedi.
máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az.Én sosem kérném egy nőtől,forró nedves puncinál nincs jobb,az a női nemi szerv.
máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!