Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki anált akar tulajdonképpen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki anált akar tulajdonképpen kicsit bi?

Figyelt kérdés
Mert nem értem miért akarna egy heteró srác anált? Ha már feneket akar akkor csak egy lépés hogy pasiét. Hisz a p-nci nem megfelelő neki. Eddig 2 srácot ismertem akiről tudom anál párti volt. Mindkettőről kiderült évek távlatában hogy volt pasival is.
máj. 13. 11:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lepontozni,de ez a bi elmélet óriási ökörség. Nem egy csajomat s.ggbe dugtam és még csak gondolat szinten se érdekelt soha egy férfi se.
máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező is buta és a helyeslő válaszadók is. De hát látszik is az ország színvonalán.
máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én bi vagyok, de bennem is felmerült már ez a gondolat, főleg mivel én nem kívánom se nő se férfi popsilyukát. A formás női fenekek tetszenek, de abból az irányból is csak a punciba dugnám, mert szerintem is az lett erre a célra kitalálva.
máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem kicsit, nagyon.
máj. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Teljesen más érzés mindkét nyílásban, igen. Illetve ha épp nem tudtok védekezni jó megoldás lehet fenékbe, a párom sokszor magától szeretné.
máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!