Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az incel valami olyasmi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel valami olyasmi, amire büszkének lehet lenni, hogy némelyek aláírásként is használják, vagy mi a céljuk vele?

Figyelt kérdés
máj. 17. 11:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Manapság már minden büszkeség, ami eltér a normálistól. Lassan már követni sem lehet, hogy kinek milyen új szexuális irányultsága van.
máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Az incel, cak incelkedészre jó, és feltűnési viszketegség.. Volt már dolgom igazi férfigyűlölő-beszólogatós nővel, sokszor próbált belémállni, míg egyszer úgy adódott a helyzet, hogy kettesben maradtunk, elkezdte, hogy én milyen vagyok, és fúj, de mennyire izgatja ez, és jött.. Még közben is ezt szuszogta, hogy de el ne merjem mondani senkinek, stb-stb és akkorát élvezett..
máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
jaj de valaki magyarázza el részletesen, mi az az incel ..
máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%
3, Ez az önsajnáltatás, és a jódógomban nem tudom mi a bajom, tehát hibáztatom a nőket, mivel nem volt még szexuális tapasztalatom, és igazából mindenki tehet róla, a Soros hálózat, de Adolf Hitler is, a még meg sem született nőnemű egyedek is, egyedül én nem vagyok hibás, mert a a körülmények áldozata vagyok, és akkor is a nők, de azok a pasik is, akik nem értenek meg, szenvedjenek, Sodoma és Gomora poklát éljék át, mert énnekem-magamnak rossz.. Ja, amúgy úgy belebújnék egy női nemiszervbe, de pszt..
máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%

tehát az incel utálja a nőket, mert nem kap magának? áhh bonyolult ez nekem :)

de ezt sose értettem, hát csessze meg, annyira könnyű nőt kapni, hogy azt elmondani nem lehet ... akkor is ha kicsi a szerszáma. szóval full nem értem a dolgot.

máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Elvileg önkéntelen cölibátust jelent, csak nem tudom, ezt miért hangsúlyozzák ki egyesek. Vagy ez egy életforma lenne?
máj. 18. 08:49
 7/27 anonim ***** válasza:
és mi a jó nekik ebben? vagy nem teljesen tudom itt az önkéntelen szót értelmezni. ha pedig "kényszerű"-ként kell érteni, akkor ott inkább pszichológus kellene, és valószínű javulna a helyzet.
máj. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%

"Hát csessze meg, annyira könnyű nőt kapni."

Hát rohadtul nem, annyira nem, hogy azt elmondani nem lehet.

máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

figyelj, ehhez elég egy péntek. szombat esti buli vagy nyári hely (Sound stb). én voltam sokszor, de utána azon tanakodtunk a haverokkal, hogy csessze meg, naponta teherbe ejtettünk valakit. koleszban ugyanez. szóval nekem fura, mert baromi könnyen kaphatók a lányok. még akkor is, ha nem akarom.

de hát ha neked más a véleményed, akkor nem is tudom, miért lehet.

máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
A kinézet gondolom a titok.
máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!