Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol vannak a nők?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a nők?

Figyelt kérdés

Ilyen felnőtt oldalakon azt tapasztalom, hogy alsó hangon 10 az 1-hez a pasi/nő arány. De még az itteni nők nagy része is pasi.


Akkor hol vannak a nők, mert ha élőben beszélgetek nőkkel akkor azt látom, hogy közöttük is van épp elég akinek nincs párkapcsolata és nem fekszik össze bárkivel csak azért mert megtehetné, de így akkor ők hol pótolnak hiányt?



máj. 26. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Innen és a hasonló helyekről már elüldöztétek mindet. Elegünk van a bunkó privátokból,a beszólásokból, a sok tahóból. Amíg a pasik nem tudnak normális stílusban ismerkedni,addig minden online oldalon ez van.
máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Oké ez magyarázat arra, hogy itt miért nincsenek. (bár halkan jegyzem meg ehhez kell regisztrálni ilyen helyeken és kell a rossz tapasztalat, de még ha a friss regisztrációkat nézzük akkor is bőven pasi túlsúly lenne)


De ez nem válasz a kérdésre, hogy hol vagytok ha már itt nem lettek a bunkó pasik miatt.

máj. 26. 14:26
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Épp ugyan ezt akartam írni mint az első.

Én sokat voltam itt fent. De már hányingerem volt a sok privát idiotától ennyi embert tiltani sem egyszerű.

Ha valamit kérdeztem vagy válaszoltam egyből jött hogy kamu pasi vagyok.

Interneten ismerkedni se egyszerű mert minden 2.pasi csak a szexre megy. Inkább vagyok egyedül mint egy következő pasinak a strigulája legyek.

máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 bolognai a kedvencem ***** válasza:
87%
Egyerétek az elsővel és mindenhol ez van kb.
máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Alapból nem ismerkednék ilyesmi oldalon. Tele van betegekkel. Meg akinek 0 az ismerkedési képessége. A Szia megdugnálak az nem az
máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Sehol és mindenhol kedves kérdező.

Én interneten már nem ismerkedtem.

Ha akar valaki valamit akar az utcán is oda jön vagy valami rendezvényen stb. Akkor legalább egyből látom milyen és lerázom ha nem szimpatikus. Nem kell órákat azzal tölteni hogy kerülgetjük egymást online és irkáljuk a sok hülyeséget. 3.

máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
5. Én itt ismertem meg a páromat. 100ból 1 normális. Nekem szerencsém volt. De teljesen igazat adok neked.
máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

#7


Nyilván van ilyen is de az az igazság, hogy az esetek 90-ban az a 10-15 ember privátozik.

máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Itt is érvényes a 80-20-as szabály: a nők 80%-át a férfiak 20%-a dugja.
máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Én félve válaszolók már itt kérdésekre, mert ha megsejtik, hogy nő vagyok akkor kapom a gusztustalanabbnál gusztustalanabb privátokat.
máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!