Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek leszbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbikus?

Figyelt kérdés

Van egy csoporttársnőm, aki régen nagyon nyílt személyiség volt. Régebben mindenkivel ismerkedett, és ami a szívén az a száján típus volt.


Volt egy pasija 4 évig, amolyan se veled se nélküled kapcsolat volt.

Decemberben elmesélte a lány, hogy lesmárolta őt egy másik lány, ő meg nem tudott vele mit kezdeni és megmondta a lánynak hogy ez neki nem jön be.


Aztán szakítottak a pasijával, de nem mondta el senkinek. (régen mindig azonnal elmondta ha ilyen történt) Láttam, hogy a 2 lány facebookon szíveket kommentel egymás képe alá.


A csaj totál megváltozott, amolyan analizáló tekintete lett :D és nem is olyan "nagypofájú". Sokkal kedvesebb, de mégis van benne valami nagyon furcsa. távolságtartó lett.

Semmit nem mesél a kapcsolatairól, nincsenek románcai, sem kalandjai, legalábbis nem beszél róluk.Pedig eddig mindig volt


Szerintetek lehet köze egymáshoz?



2014. márc. 5. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akarsz elmenni valami szappanopera forgatókönyv írónak ? kombinálni azt tudsz azt látom de a kérdésedre a válasz ezek alapján a jó isten se tudná megmondani.
2014. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az, lehet hogy nem az, egyedül az ő dolga. Ha el akarja mondani majd elmondja, kár itt teregetni mindenki előtt.

Ha engem is így nézegetnének hogy vajon lezboszi vagyok-e, én se nagyon teregetném ki az ilyen dolgaimat.

2014. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.Biztos.
2014. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szval a barátnödnek volt pasija..mondjuk egy leszbikus lány nem állna meg egy pasi mellett.Az emberek változnak,lehet azért nem mesél semmit,mert lehet jár azzal a lánnyal.A csajoknál normális,hogy sziveket küldözketnek egymásnak a facebookon vagy más közösségi oldalakon.
2014. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maximum biszex lehet, de az sem rád tartozik.
2014. márc. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!