Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melegek, hogy ismertétek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, hogy ismertétek meg az elsőt és az első szexben meddig mentetek el? Csók, cumi vagy több? Hogy történt az első élmények?

Figyelt kérdés
Heteró vagyok csak kíváncsi vagyok!

2014. szept. 26. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
az elso paromat a munkahelyemen ismertem meg januarban. elosor csak oralig jutottunk es csak masodik alkalommal volt anal is. 19/f
2014. szept. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első páromat 15 évesen ismertem meg a neten. Ő szolnoki volt és öt évvel idősebb nálam; randizgattunk egy ideig, majd aztán volt olyan, hogy nála aludtam. És elsőre belementem abba, hogy lefeküdjünk. Mondjuk nem bántam meg, mert utána még jó sokáig együtt voltunk .*nosztalgikus mosoly*
2014. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak cumi volt az első.De órákon át bírta a srác..

Átjött hozzám dumálni és mi lett a vége...:)))

2014. szept. 28. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy buliban :)

Az első este már szex is lett. De előtte szoptam :3

és már lassan 2 éve együtt vagyunk :)

2014. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is egy buliban. Lefekudtunk egymassal, azota egyutt is vagyunk
2014. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!