Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti heterók, azaz "normális"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti heterók, azaz "normális" szexuális beállítottságúak, tényleg azt hiszitek, hogy mi melegek ezt divatból csináljuk? Azt hiszitek, hogy élvezzük a megvetést, kiközösítést, üldöztetést?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 08:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát jobban is teszi. hogy nem ítélkezik! Inkább a papjaival foglalkozzon, hogy ne pedofiloskodjanak!
2015. márc. 22. 18:35
 22/23 ftf1983 ***** válasza:
88%
A legtöbb homofób nem tud valós érveket mondani csak a milliószor főleg a médiában hallott hülyeségeket. Akinek normális, egészséges élete és lelkivilága van az nem gyűlölködik. A legtöbb gyűlölködő a saját nyomora miatt keres valakit/valakiket, akiket utálhat, mert addig se kell a saját nyomorával foglalkoznia...
2015. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Így van, nekem a másik kedvencem, amikor a melegek "veszélyeztetik" a hagyományos családmodellt. :)

Nem tudom, az ha én a párommal boldog vagyok (esetleg évtizedek múlva házasságot is köthetnék..) azzal melyik heteró házaspárt, családot teszem tönkre, melyiknek ártok? :)


Itt is arról van, szó, hogy a heterók problémáját rátolják külső csoportokra. Tény, hogy országunkban kevés gyerek születik, későn házasodnak, de utána sem vállalnak sok gyereket, ami a népességünk csökkenéséhez vezet. Ez mind gazdaságilag, mind más téren súlyos következményekkel jár, ami ellen azzal lehet tenni, hogy mondjuk egyrészt a gyermekvállalás ne legyen gazdasági csőd, illetve az emberek értékrendjébe hozzák vissza a családalapítás fontosságát. De mindennek nincs köze a melegekhez. Van egy nagyon jó videó, ajánlom mindenkinek :)

https://www.youtube.com/watch?v=TkUkwVmTlmk

2016. aug. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!