Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti heterók, azaz "normális"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti heterók, azaz "normális" szexuális beállítottságúak, tényleg azt hiszitek, hogy mi melegek ezt divatból csináljuk? Azt hiszitek, hogy élvezzük a megvetést, kiközösítést, üldöztetést?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 08:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Engem nem zavar.

Csak ha ugyanolyan jogokat akartok, mint más, viselkedjetek ugyanúgy. Nem kell hangoztatni, hogy jaj, én meleg vagyok, mert különben senkit nem érdekelne...

2015. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Én normálisan viselkedek és nem hangoztatom sehol sem hogy meleg vagyok. Utálom a melegek többségét éppen a viselkedésük miatt.
2015. márc. 21. 10:03
 13/23 anonim ***** válasza:
Akkor mag szard le, és ne foglalkozz vele. Ha nem tudják, hogy meleg vagy, mert nem látszik, és nem hangoztatod, akkor nem üldöztet senki sem, nemdebár? :)
2015. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Azt!

Eleg ha mindennapos olvasoja vagy ennek a rovatnak,es meglatod mennyi homar csaj van!!

2015. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor mag szard le, és ne foglalkozz vele. Ha nem tudják, hogy meleg vagy, mert nem látszik, és nem hangoztatod, akkor nem üldöztet senki sem, nemdebár? :)"


Ez így van ,de gondolom te sem örülnél annak ,hogyha a családod , haverjaid ,ismerőseid szidnának. (Ők nem tudnák rólad) Nem tudom ,hogy te mit szólnál hozzá ,ha minden nap azt hallgatnád ,hogy te ,mint egy másfajta tulajdonsággal rendelkező lény ,egy undorító ,"provokáló" ,embernek nem számító féreg vagy. Meglátnám mi lenne belőled ,ha mindig hazudnod kéne másoknak , "színészkedni" adott szituációkban ,ha azt akarod ,hogy ne "dobjanak el". Ez pont olyan ,mintha én kiragadnék egy emberi tulajdonságot amely számomra nem "természetes"(pl kék szemű embereket ,mert ilyen alapon a kék szem sem természetes jelenség) , és őket ezért utálni kellene ,mert ,hogy nem természetes ,genetikai selejtek. (mellesleg minden ember az). Romák(egyes) sem véletlenül viselkednek úgy ahogy. A társadalom minimum 50%-ban tehet arról ,hogy ők így viselkednek. Éljétek ti le úgy le az életeteket ,hogy egy ártalmatlan tulajdonság miatt megvetnek ,gyerekkorod óta. Nem tudom mi lenne belőletek.

2015. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

Ó, engem aztán ilyesmi sosem érdekelt!:'D

Nem kell általánosítani, mert abból, amit te írtál úgy jönne le, mint ha szerinted mi lennénk a "mocskos, értetlen kis heterók". Szerintem ez kissé sértő, de hát végül is részedről érthető, hiszen a melegek rengeteg ítélkezést tapasztalhatnak, mert ők a "mocskos kis bu,zik".

Én mindig is toleráns típus voltam, akit kirázz a hideg a rasszizmustól vagy a homofóbiától, de aztán végkép meggyőzött, amikor az egyik legjobb barátom bevallotta, ő bizony meleg. Akkor már majdnem hat éve voltunk jóban és én egy végtelenül rendes srácnak ismertem meg, aki rettegett attól mit fognak róla gondolni.

Szóval ja, én egyáltalán nem gondolok semmi rosszat a melegekről, de azt beverem vallani, hogy még mindig kissé furcsa látnom a meleg párokat csókolózni, s nem tölt el kellemes érzéssel a látvány. Ellenben a barátommal még mindig tartom a kapcsolatot, s mivel tudom milyen nyomorultul érezte magát az elején, milyen nehezére esett bevallania még nekem is, most hihetetlen boldogsággal tölt el látni, hogy mennyire szeretik egymást a párjával.

Kérdésedre visszatérve, sajnos sokan ostobák, s rosszindulatúak, s elítélik azt, aki ilyen elütközően másmilyen, mint ők. Ellenben azt sem felejthetjük el, hogy vannak úgynevezett "díszbu,zik", akik legtöbb esetben még csak nem is melegek, valamiért még is élveznek affektálva beszélni, és a feneküket rázni. Megjegyezném, nekem velük sincs bajom, ahhoz, hogy én valakihez ne legyek kedves, ahhoz pofátlannak és bunkónak kell lennie ><, mással nem foglalkozom.

16/L

2015. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ha az ismerősök vagy bárki idegenek előttem szidják a melegeket, előbb nem szólok semmit (persze magamban tudom,hogy akkor engem is szidnak mivel meleg vagyok), aztán amikor már nagyon muszáj valamit mondanom, akkor ennyit mondok: "azok is emberek" vagy ezt: "ha igy jó nekik..." Persze ezt legtöbbször nem fogadják el, de onnan kezdve már nem vitatkozok velük. Mostanában már a homofób embereket (akik már szidták előttem a melegeket) inkább kerülöm ha lehet és nem keresem velük a kapcsolatot ha nem muszáj, igy nem kell mindig szinészkednem.
2015. márc. 21. 17:15
 18/23 Scav ***** válasza:
100%
Nekem mindegy ki kinek dugja be, csak ne nekem dugdossa. A melegekkel semmi bajom, van meleg kollégám, jó fej. De nem is ripacskodik, normálisan öltözködik, normálisan él. A homofób gyökerekre rá szoktam szólni amikor a melegeket szidják, hogy ha egyszer nem őt basszák seggbe akkor miért zavarja? :D Legutóbb anyósom (falusi egyszerű ember, de amúgy jó szívű) szólt egy ilyet beszélgetés közben, hogy a melegek csak divatból azok, meg rosszul nevelték őket. Meg kell verni őket jól és majd helyesen viselkednek :D Be is szóltam neki, hogy hát akkor a meleg gólyákat, pingvineket, majmokat, stb. is rosszul nevelték? Vagy divatolnak? :D Erre csendben maradt :D
2015. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A 11. és a 13. választ én írtam.

24 éves nő vagyok. Hat évig együtt voltam egy lánnyal titokban. Apámnál nagyobb homofóbot nem ismerek. Rosszabb, mint egy texasi redneck. Akárhányszor feljött ez valamiért témába, mindig azt hallgattam, hogy amelyik nőnek egy másik nő kell, az vagy elmebeteg, vagy nem bszták még soha rendesen.

Nekem ne add elő. Tudom. :) Viszont azt is tudtam, hogy szeretem a kedvesemet mindennél jobban. Azt is tudtam, hogy tiszta a szívem, és nem tehetek ellene semmit, hiszen sok pasival is próbáltam, de nem ment... Csak a napot vártam, hogy elvégezzem a főiskolát, teljesen önálló lehessek, és összeköltözhessünk. Addig csendben tűrtem. Aztán a kedvesen visszakozott végül, és így lett vége.

Hat év az életemből. :)

2015. márc. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Ferenc Pápa fogalmazott : "ki vagyok én,hogy elítéljem a melegeket?"
2015. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!