Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kövér csajnak is lehet jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér csajnak is lehet jó szexuális kisugárzása? Lehet valahogy egy kövér csaj is szexi?

Figyelt kérdés

Én egy kövér csajszi vagyok. 24 éves. Azt vettem észre főleg az utóbbi időben, hogy valamiért (az eddigiekhez képest) több pasi vesz észre, úgy tűnik, hogy vonzónak találnak.

Nem olyan régen váltottam munkahelyet és költöztem a fővárosba és az új főnököm is tett egy két furcsa megjegyzést, becézget, szépeket mond, és nem annyira durván, szóval nem tudom azt mondani, hogy tapogat, de elég sűrűn hozzámér. (Persze nem a fenekem fogdossa, nem ilyenre kell gondolni..)

Ezt sem nagyon értem, nem szándékom kikezdeni vele, csak nekem nagyon furcsa.


Ha elmegyek szórakozni akkor veszem észre, hogy valamiért több pasi megnéz, leszólít stb..


Nem gondolom magam rondának, mert szép az arcom, de azért eléggé kövér vagyok, van vagy 15 kiló plusszom és nem értem ezt, hogy így is érdeklek az eddigiekhez képest sok embert vagy csak könnyű prédának látnak?


2015. máj. 15. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet , ez nem azon mulik hogy hány kiló az ember + sokaknak a duci csajok jönnek be , nem véletlenül .
2015. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én szeretem a duci lányokat...ha van kedved írj :)
2015. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lehetne? :) A pasik se mind a vékonyakat szeretik, és ott a kisugárzás is, ami azért meg tudja fogni az embert :)
2015. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
na most majd jön a porívát özön :D
2015. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajajjj...de még mennyire szexi lehet egy nőiesen gömbölyded nő. A szexről nem is beszélve...:)
2015. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van. Főleg az idősebb 30 év felettieknek tetszem. Habár én nem értem mi tetszik nekik rajtam :)
2015. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Számomra valamiért a kövér emberek taszítóbbak. Talán mert eddig mindig negatív tapasztalatom volt velük. Nemtől függetlenül, számomra nem td olyan vonzó lenni egy teltebb hölgy mintsem egy még kellemesen formás. Persze ez szubjektív dolog.
2015. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hogyne! Én nem szeretem a kövér lányokat (bocsi), de van 1 ismim, na ő már a tekintetével gyilkol, gyönyörű arca van, csak nyak alatt nekem nem:)
2015. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sammer100 válasza:
47%
Ha sexy-n akarsz kinézni, az őskort tudom ajánlani!
2015. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 avanzsáló válasza:
71%
azért ér hozzád sűrűn, mert máshogy nem tud kikerülni.
2015. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!