Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ebből komolyabb baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből komolyabb baj hogy csajom így érzi magát szex után? Többi lent

Figyelt kérdés

én 24 vagyok és egy pár hónapja megismertem egy 18 éves lányt aki elmondásai alapján 2 éve él szexuális életet...élvezte ugyan a szexet bár gondjai voltak a nedvesedéssel és sosem volt orgazmusa....

gondoltam majd én figyelek rá és szépen lassan rájövünk hogy működik a teste és hátha majd élvezi is rendesen a szexet...

sikerült is pár hónap után , sőt néha aggasztó dolgokat produkál..

elsőnek kísérleteztünk ha lehet így mondani óvatosan meg minden és rájöttünk h mi kell neki hogy tényleg élvezze, de elég sok alkalommal ezt úgy éli meg ,hogy amikor orgazmusa van utánna olyan mint aki meghalt..nemtudom máshogy mondani..elsőnek mentőt is akartam hívni,semmibe néző tekintettel fexik öntudatlanul és abszolút semmire nem reagál hosszú percekig...mozgattam a fejét jobbra balra beszélek hozzá keltegetem de van hogy csak 1 vagy másfél perc után vesz elősször levegőt...pár perc mulva magához tér és kéri a bocsánatokat stb..egészséges ez hogy levegőt se vesz?lehet ebből valami baj?



2015. máj. 17. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak szokatlan az érzés számára, és nagyon elmerül benne. Viszont ha észreveszed, hogy a légzése nem normális, akkor menjetek el az orvoshoz. Jó lenne tudni, mit érez pontosan ebben az állapotában.


21/L

2015. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "kis halál", franciául a "la petite mort" jelensége, sok nővel előfordul, nem valószínű, hogy komoly baja lenne tőle. Arra ügyelj, hogy ne hagyd magára addig, amíg teljesen magához nem tér, és tényleg ne tartson tovább ez az állapot egy percnél tovább.
2015. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a vérnyomása rendben van? Mert ha magas, és orgazmusnál még feljebb megy, az akár agyvérzést is okozhat (szélsőséges esetben).


21/L

2015. máj. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a gond velem is. Orvosnál is voltam vele, azt mondták a barátomnak hogy ne hagyjon egyedül, amíg magamhoz nem térek. De egy percnél nem szokott tovább tartani.

17L

2015. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

vakbélgyanús volt és elég sokmindenre kivizsgálták és minden rendben van vele elvileg..

vele vagyok, ha letakarom a szemét és beszélek hamarabb magához szokott térni de nagyon ijesztő hogy nem vesz levegőt..

azt mondja h élvezi csak nem tud semmit csinálni és nem is szokott emlékezni h beszélek hozzá

mintha tényleg elájulna és addig mindegy mi van kint..csak nyitva marad a szeme..de azt se tudom hogy kezeljem mert nyilván ijesztő és utánna mindig szarul érzi magát és kéri a bocsánatokat és szerintem kicsit szégyelli is..

2015. máj. 17. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer volt ilyen. Tudom, ijesztő a másik félnek, de rendbejön hamar. Egyébként sz orgazmus megterheli a szervezetet, mondjuk amióta komolyabban mozgok, sportot űzök, nem érzem magam így.
2015. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Te nagy király lehetsz :) Hajrá csak így tovább!
2015. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekel, hogy mi kell neki ahhoz, hogy tényleg élvezze. Elárulod?
2015. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!