Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez hogy van, mi bajuk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy van, mi bajuk a lányoknak velem?

Figyelt kérdés
Na szóval többel is beszélgettem, kértek képet, küldtem. Tudom magamról, hogy nem vagyok egy csúnya gyerek, de kb annyit írnak hogy helyes vagy, jól nézel ki, és utána nem írnak.... miért?!?!?! Nem tudom felfogni hogy whyyy!! You dont say áhhh nem értem mi velem a baj :D? 18f

2015. máj. 17. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azta :D te minek irsz ide ha valaki segiteni akar aztan meg te vagy a bekepzelt? :D igy probaljon segiteni valaki..ezek utan nem csodalom hogy nem kellesz a csajoknak.pff
2015. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát jó akkor képet se kap senki :D deal with it
2015. máj. 17. 14:20
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerinted nekunk nem mindegy?:) neked kell a segitseg nem nekunk :D
2015. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vagy lehet hogy nem is nézel ki olyan jól mint gondolod... Ha én dumálnék egy jófej sráccal aki ráadásul még külsőre is ott van a szeren akkor biztos visszaírnék neki :D

17L

2015. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!